Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
14 stycznia 2014

Unia Oświęcim wygrała z JKH GKS w dogrywce

Unia Oświęcim wygrała z JKH GKS w dogrywce
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Wygraną Aksam Unii Oświęcim zakończyło się wtorkowe spotkanie z JKH GKS Jastrzębie. Mecz był wyrównany, jednak ostatecznie więcej szczęścia mieli przyjezdni.

Pierwszą tercje lepiej zaczęli jastrzębianie. Mimo to, jako pierwsi gola strzelili oświęcimianie w 12. minucie. Kilka minut później wyrównującą bramkę zdobył Maciej Urbanowicz. W trakcie pierwszej tercji zjechać z lodu musiał Leszek Laszkiewicz z powodu urazu kolana.

Na drugą tercją jastrzębianie wyjechali w bojowych nastrojach. Znacznie częściej atakowali, a większość akcji toczyła się w polu bramkowym przeciwnika. W 30. minucie drugą bramkę na koncie JKH zapisał Szymon Marzec, chwilę później kolejną dołożył Grzegorz Pasiut. Pod koniec tej odsłony zawodnicy Unii Oświęcim zdołali jeszcze raz pokonać w bramce Przemysława Odrobnego. Goli mogło być zdecydowanie więcej. W drużynie Mojmira Trliczika brakowało jednak skuteczności. Hokeiści JKH kilkakrotnie strzelali krążek w słupek i poprzeczkę.

W trzeciej tercji oświęcimianie zaczęli mocniej atakować, lecz dopiero pod koniec zrobiło się gorąca. W 55. minucie bramkę dla Unii strzelił Mateusz Bepierszcz i doprowadził do wyrównania. Zawodnicy z Jastrzębia za wszelką cenę chcieli uniknąć dogrywki, ale przeszkadzały im w tym dobre interwencje bramkarza rywali.

Do rozstrzygnięcia meczu potrzebna była dogrywka. Ta okazała się szczęśliwsza dla przyjezdnych. Niecałe dwie minuty po jej rozpoczęciu mocnym strzałem krążek do bramki JKH posłał Ivan Dornicz.

JKH GKS Jastrzębie - Aksam Unia Oświęcim 3:4d. (1:1, 2:1, 0:1, d. 0:1)
0:1 - Mateusz Bepierszcz - Jerzy Gabryś, Kamil Kalinowski (11:53)
1:1 - Maciej Urbanowicz - Mateusz Rompkowski, Radek Prochazka (17:26, 4/4)
2:1 - Szymon Marzec - Richard Bordowski, Richard Kral (29:16)
3:1 - Grzegorz Pasiut - Kamil Górny, Tomasz Kulas (30:23)
3:2 - Mateusz Bepierszcz - Kamil Kalinowski, Damian Piotrowicz (36:03)
3:3 - Michał Kasperczyk - Wojciech Wojtarowicz, Marcin Jaros (54:24)
3:4 - Ivan Dornicz - Wojciech Wojtarowicz, Ladislav Gabriś (61:42) 

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny - Bryk, Górny, Prochazka, Kral Danieluk - Zatko, Rompkowski, Kapica, Pasiut, Laszkiewicz - Flaszar, Labryga, Urbanowicz, Zdenek, Bordowski - Marzec, Kulas, Kogut.

Aksam Unia Oświęcim: Fikrt - Połącarz, Jakesz, Jaros, Tabaczek, Wojtarowicz - Gabriś, Gabryś, Tvrdoń, Dornicz, Barinka - Kasperczyk, Piekarski, Kalinowski, Bepierszcz, Piotrowicz - Ciura, Różański, Modrzejewski, Adamus.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Pan InformatorPan Informator16.01.2014 14:36

@krzuchu, w takim razie kończ pytania znakami zapytania. Dlaczego? Dlatego, że ekipa z Malopolski ma zakupiony profesjonalny sprzęt do przesyłu wideo.

krzuchu16.01.2014 14:29

Od "Czemu... do klarowność..." Dlaczego?

Pan InformatorPan Informator15.01.2014 18:25

@krzychu, nie zadałeś żadnego pytania. Napisałeś natomiast że nasze transmisje są sponsorowane a MalopolskaTV nie. Jednak jest zupełnie na odwrót, dlatego to chciałem sprostować bo takie stwierdzenie wprowadza ludzi w błąd.

krzychu15.01.2014 18:20

Nie pytalem o sponsoring tylko o inna kwestie Panie Informator! Wiec?

Pan InformatorPan Informator15.01.2014 16:44

@krzuchu, transmisje z hokeja nie są sponsorowane przez nikogo i nikt nigdy nie płacił JastrzebieOnline.pl za transmisje z meczów hokejowych, natomiast MalopolskaTV utrzymuje się z reklam wyświetlanych w trakcie transmisji. Proszę się najpierw zorientować w temacie.

krzuchu15.01.2014 15:44

Czemu jak była relacja z portalu ... (wiecie o kogo chodzi) w czasie meczu z Unitami notabene w Jastrzębiu, wszystko śmigało jak należy a więc obraz jak trzeba wyostrzony, że krążek było widać, mniej zacięć, (specjalnie nie grzebałem przy moim sprzecie w celu porównania) i mogę powiedzieć bez ogródek. To była najlepsza narazie relacja z meczu hokejowego jaki widziałem na żywo online. Ale wracając do sedna sprawy. Ciągle czytam że taki jest zły przesył na Jastorze lub ustawcie sobie lepiej sprzety żeby była lepsza klarowność. Powiem krótko...
Da się? Da się! Tamten portal nie mając przy tym kasy wyprzedził Was sponsorowanych w relacjach o dobre 100 mil.
Smutne ale prawdziwe!

brzytwa14.01.2014 23:08

Tylko mam do powiedzenia tyle:
Trilczek D O W I D Z E N I A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokaż wszystkie opinie (8)