Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 stycznia 2014

3:0 z Bydgoszczą. Kolejne zwycięstwo JW

3:0 z Bydgoszczą. Kolejne zwycięstwo JW
fot. Adrian Sawko / jastrzebieonline.pl

Pewne zwycięstwo odnieśli siatkarze Jastrzębskiego Węgla w sobotnim meczu przeciwko Transferowi Bydgoszcz. Pomarańczowi nie dali zdobyć swoim rywalom ani jednego seta.

Od początku pierwszego seta nie wielkie prowadzenie utrzymywali jastrzębianie. Rywale z Bydgoszczy zdołali wyrównać na 8:8. Do drugiej przerwy bydgoszczanie deptali siatkarzom z Jastrzębia po piętach. Później jednak zawodnicy Lorenzo Bernardiego powiększyli prowadzenie i zagrywką Kubiaka zakończyli zwycięsko pierwszą odsłonę.

Drugi set znowu lepiej rozpoczął Jastrzębski Węgiel. Początkowo niewielka przewaga powiększyła się na koniec meczu do trzynastu punktów. Dużą zasługę mieli w tym Czarnowski i Gierczyński.

Na początku trzeciego seta to bydgoszczanie dyktowali warunki. Ich prowadzenie utrzymało się stanu 17:16. Jastrzębianie zdobyli wyrównujący punkt i zaraz wyszli na prowadzenie. W końcówce dobrze zaprezentował się Krzysztof Gierczyński, który pomógł powiększyć przewagę. Jastrzębski Węgiel wygrał 25:22.

Transfer Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 0:3 (19:25, 12:25, 22:25)

Transfer Bydgoszcz: Woicki, Muagututia, J. Nowakowski, Clark, Wika, Jurkiewicz, Bonisławski (libero) oraz Janeczek, Salas Moreno, Waliński, Wiese.

Jastrzębski Węgiel: Masny, Kubiak, Czarnowski, Gierczyński, Marechal, Pajenk, Wojtaszek (libero) oraz Malinowski, Bontje, Jarmoc.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
do Józek26.01.2014 22:23

nie udawaj Hanysa, bo ci to nie wychodzi, dziecko.

Józek26.01.2014 12:54

My być nojlepsi,godołech wam!