Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
3 marca 2014

Ząbczyński i Zawierucha w Winter Run

  • Ząbczyński i Zawierucha w Winter Run
  • Ząbczyński i Zawierucha w Winter Run
  • Ząbczyński i Zawierucha w Winter Run
Więcej zdjęć:
fot. A.Z.

1 marca w Szczyrku odbyły się zawody inaugurujące sezon Montrail Ligi Biegów Górskich. W biegu wzięli udział Damian Zawierucha i Dominik Ząbczyński.

Trasa biegu liczyła prawie 8 kilometrów. Najszybciej przebiegł ją Piotr Czapla, który ustanowił rekord trasy - 36:48. Pobił tym samym wcześniejszy rekord należący jastrzębianina - Damian Zawieruchy, który w tym biegu uplasował się na 5. miejscu (w klasyfikacji ogólnej oraz kategorii wiekowej) z czasem 40:26.4.

Dominik Ząbczyński znalazł się na 9. miejscu w kategorii open oraz na 2. w swojej kategorii wiekowej. Jastrzębianin przebiegł trasę w czasie 43:20.4.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trenerzy GKS-u podpisali nowe kontrakty Trenerzy GKS-u podpisali nowe kontrakty

Trener GKS-u podpatrzy Bundesligę Trener GKS-u podpatrzy Bundesligę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!