Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
15 kwietnia 2014

NPW też powalczy w wyborach samorządowych

NPW też powalczy w wyborach samorządowych
fot. NPW

Niezależne Porozumienie Wyborców zapowiedziało udział w nadchodzących wyborach samorządowych. Jest to porozumienie związane z Niezależną Inicjatywą Mieszkańców.

NPW ma zamiar wystawić kandydata na prezydenta oraz kandydatów na radnych podczas tegorocznych wyborów samorządowych. Koordynatorami Porozumienia są: Sławomiar Żmudziński, Sergiusz Wójcik, Bożena Pasek, Agata Krypczyk, Robert Hałuza i Michał Bartczak.

Członkowie Porozumienia, uważają, że aktualna władza się nie sprawdza. Jak mówią, chcą odsunąć prezydenta Mariana Janeckiego od władzy.

- Nie pokładamy zaufania w  miejskich elitach politycznych. To wciąż te same dobrze nam znane twarze, które miały dosyć czasu, by coś dla tego miasta zrobić - informuje NPW.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Marzenia o piękniejszym i nowoczesnym Jastrzębiu spełnią się" "Marzenia o piękniejszym i nowoczesnym Jastrzębiu spełnią się"

Z kim będzie rządzić prezydent Hetman? Z kim będzie rządzić prezydent Hetman?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
ALE LIPA18.04.2014 10:53

KNP liberałowie w najgorszej postaci.
A NPW to PO w owczej skórze, piękna koalicja ze śmiechu mało z krzesła nie spadłem.

Janek17.04.2014 20:03

Słyszałem, że podziękowaliście za współpracę Tarasiewiczowi. Bardzo dobry ruch. Mam nadzieję, że nawet nie braliście tego pod uwagę. Ten człowiek pocierpnąłby was na dno.

Gość16.04.2014 14:59

I w tym sęk, co pisze "do młody". Tylko KNP dba o wiarygodność. KNP i NPW czy też NIM, bo to chyba jedno. Reszta gotowa jest zaprzedać duszę diabłu, kłamać, sprzedać przyjaciół i podlizywać się wyborcom za kilka głosów. Szkoda, że te dwie formacje nie próbują pójść razem. Widać, że dla nich ważniejsze są zasady.

do młody16.04.2014 9:54

Klimczak z SP stworzył jakieś nowe stowarzyszenie na bazie ludzi z różnych środowisk miedzy innymi z Rutkowskim, który był wiele lat we Wspólnocie Samorządowej oraz Platformie Obywatelskiej, wygląda na to, że stowarzyszenie powstało tylko po to, żeby dostać się do koryta,
gdyby Kongres Nowej Prawicy dogadał się z nimi straciłby wiarygodność jedynej partii, która chce zwrócić podatnikowi zrabowane mu pieniądze co gryzie się z totalniacką Solidarną Polską czy PO

ma tysiak 15.04.2014 22:24

@gil
Zdarta płyta bracie. Rodem z matusiakowa. Wymyśl coś nowszego.

młody15.04.2014 22:13

Widzę sens tej organizacji, jedynie gdy dogadają się Jastrzębską Alternatywą Samorządową, Kongresem Nowej Prawicy i wszystkimi mniejszymi grupkami. Wtedy można myśleć o wspólnych celach programowych i jakimś działaniu. Inaczej to tylko marzenia. Gratuluję odwagi i pomysłu. Szczerze Państwu kibicuję i możecie liczyć na mój głos.

gil15.04.2014 20:36

A co koga obchodzi żmudzinski i jego 7 głosów? Gostek obraził się na Mariana, bo ten nie zrobil go radcą prawnym w urzędzie , i teraz kąsa.

Pokaż wszystkie opinie (20)