Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
16 kwietnia 2014

Mecz GKS-u z Góralem Żywiec bez publiczności

Mecz GKS-u z Góralem Żywiec bez publiczności
fot. jastrzebieonline.pl

Zarząd klubu GKS 1962 Jastrzębie poinformował, że mecz z Góralem Żywiec, który rozegrany zostanie 19 kwietnia, odbędzie się bez udziału publiczności. Organizatorzy boją się zachowania pseudokibiców.

O problemach przy organizacji meczu GKS-u z Góralem Żywiec wiadomo było już od dawna. Kibice obu drużyn za sobą nie przepadają. W przeszłości, kilkakrotnie zdarzały się zamieszki z ich udziałem.

Z tego powodu klub po rozmowach z policją podjął decyzję o niewpuszczeniu kibiców na mecz i zamknięciu stadion w dniu 19 kwietnia. - Obie strony doszły do konsensusu, że najrozsądniejszym rozwiązaniem, pozwalającym uniknąć ewentualnych zajść na stadionie, będzie rozegranie tego meczu bez udziału kibiców gości - informuje zarząd GKS-u.

W przypadku zorganizowania meczu z publicznością, spotkanie traktowane byłoby jako mecz podwyższone ryzyka. Wtedy klub musiałby zatrudnić minimum 60 ochroniarzy, a na taki wydatek nie może sobie pozwolić.

-  Klub musiałby przeznaczyć na wynajęcie firmy ochrony mienia i osób, opłacenie stosownych pozwoleń, wynajem karetki pogotowia itd. kwotę ok. 20 tys. zł. (…) Nie zamierzamy rujnować stabilnego budżetu spółki na organizację jednego meczu - pisze na swojej stronie internetowej, Zarząd GKS 1962 Jastrzębie.

Szczegółowe informacje oraz opinie policji można znaleźć na stronie gksjastrzebie.com.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS 1962 doceniony za działalność społeczną GKS 1962 doceniony za działalność społeczną

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Do ghfl18.04.2014 14:05

Pikole i dłubacze słonecznika z zielonego sektora przed kompa a reszta pod stadion i jedziemy z dopingiem,drużyna tego potrzebuje!

ghfl18.04.2014 13:14

Transmisja video będzie na jastrzebieonline!!!

Do gość17.04.2014 23:42

Obecnie co tydzień jest na meczach po 700 osób,to zostali ci wierni to mało jak na 4 ligę?Skąd wziąłeś te 200 mandarynko?Lepiej dać młodym te miliony na obiecane 14-stki i węgiel niż ładować w pomarańczowy klub który nie zdobędzie nawet brązu w lidze..

Gość17.04.2014 23:16

z GKS kibice są na dobre i na złe, dlatego gdy GKS grał w pierwszej lidze to przychodziło 8 000, a teraz przychodzi 200 kibiców:D Zawsze wierni i oddani, ale jak są sukcesy, gdy nie ma, to na mecze nie chodzą, hehe

Do hołhoł17.04.2014 12:46

Z drużyną trzeba być na dobre i na złe nawet gdy gra w 4 lidze,to się nazywa pasja ale co ty możesz o tym wiedzieć pomarańczo?Mam 40 lat i pamiętam zarówno porażki i sukcesy i zawsze będę na meczu GKS!

antymieszanka17.04.2014 2:14

No tak, może by tylko 50. pastuchów przyjechało z Żywca, ale i z Jastrzębia przybyłoby 50. gorolskich pastuchów, a taka mieszanka mogłaby być wybuchowa.

wiluś16.04.2014 20:01

Wstyd!!! smiejemy sie z wiosek i lapiemy walkowery!!! a sami nie potrafimy zorganizowac meczu u siebie gdzie moze z 50-ciu pastuchow by przyjechalo....obciach i dziadostwo..na nastepny mecz nikt rozsadny niepowinien przyjsc!!!! wstyd i chanba!!! wielka Gieksa...dziadostwo..wole isc na Ruptawe i walnac browarka na meczu a poziom ten sam!!!

Pokaż wszystkie opinie (17)