Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
13 maja 2014

Jastrzębski bieg "Kobiety na 5+" już niedługo

Jastrzębski bieg "Kobiety na 5+" już niedługo
fot. MOSiR

25 maja w naszym mieście odbędzie się pierwszy jastrzębski bieg skierowany tylko dla kobiet - "Kobiety na 5+". Zapisy przedłużone zostały do 25 maja, choć już jest komplet zawodniczek.

Trasa biegu liczy 5,5 km i przebiega przez aleję Piłsudskiego i aleję Jana Pawła II. Zwyciężczynie biegu otrzymają nagrody finansowe, puchary oraz nagrody rzeczowe.

W związku z biegiem, jego organizatorzy poszukują wolontariuszy, którzy zechcą współpracować przy imprezie sportowej. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 20 maja o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej MOSiR przy ulicy Harcerskiej 14B. Pytanie można też kierować na organizacja_mosirjastrzebie@hotmail.com.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

We wrześniu psy będą miały nowy wybieg We wrześniu psy będą miały nowy wybieg

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!