Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
27 maja 2014

Pijana 15-latka postawiła na nogi policję i strażaków

Pijana 15-latka postawiła na nogi policję i strażaków
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Szeroko zakrojona akcja poszukiwawcza prowadzona była w minioną niedzielę w Jastrzębiu-Zdroju. Pijana 15-latka uciekła do lasu. Odnalazła się po kilku godzinach.

25 maja 15-latka wraz z koleżanką poszła na ognisko do lasu mieszczącego się na granicy Jastrzębia-Zdroju i Wodzisławia. Na miejscu nastolatki spożywały alkohol.

- Kiedy około północy jeden z uczestników spotkania wracał do domu, zauważył, że obie nastolatki leżą na ziemi pijane. Mężczyzna postanowił pomóc dziewczynom i odwieźć je do domu - informuje policja.

W czasie gdy jedną z dziewczyn odprowadzał do samochodu, druga oddaliła się w stronę lasu. Z uwagi na stan w jakim znajdowała się 15-letnia mieszkanka Żor, zagrażał jej zdrowiu i życiu, rozpoczęto poszukiwania. W akcję zaangażowało się kilkudziesięciu policjantów i strażaków. Potrzebne również były psy tropiące i wozy policyjne.

Po kilku godzinach poszukiwań, już nad ranem, funkcjonariusze znaleźli całą i zdrową 15-latkę. W organizmie miała ponad 2 promile alkoholu. Nieletnia trafiła pod opiekę matki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
rozsądek28.05.2014 15:04

ludzie a może ona po prostu uciekła z domu.... a może ona się zbuntowała bo miała dość kar i lań !!!!!!!!!!! opamiętajcie sie i patrzcie na was samych i wasze dzieci.... bo może być to samo! to nie lanie a dobre wychowanie, ale w tym burzliwym świecie nawet najlepsi popełniają błędy wychowawcze. Pilnujmy się nawzajem a nie obrabjajmy tyłków jak nie znamy realji !

Lelek do gość28.05.2014 11:03

Nikt normalny nie puszcza 15 latki na całonocną libację alkocholową!Zapewne to tolerujesz bo jesteś z Gagarina lub Mannhatanu...

zołza z zofiówki28.05.2014 9:47

Wychowanie bezstresowe daje czadu :P

Gość28.05.2014 9:28

Do Lelek.Jak będziesz miał swoje dzieci to wtedy możesz coś pisać na ten temat,a jak ich niemasz to czym py..to ty jesteś wielkie 0

cukiero28.05.2014 6:44

Na szczęście nie zażywała nielegalnych narkotyków.

Lalek27.05.2014 23:46

Karać,karać i jeszcze raz karać rodziców!Jak można 15 latkę puścić na całonocną imprezę???

Gość27.05.2014 15:34

Ciekawe, że tych co policja łapie przy trawce, sadza się na dołek, a nie do szpitala. W końcu to też "stan zagrażający zdrowiu i życiu"...

Pokaż wszystkie opinie (13)