Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
2 czerwca 2014

Odbył się Silesia Run. Zwyciężył Tomasz Kawik

Odbył się Silesia Run. Zwyciężył Tomasz Kawik
fot. Rafał Stelmaczonek / UM Jastrzębie

1 czerwca ulicami naszego miasta przebiegli uczestnicy biegu ulicznego Silesia Run. Najszybszy na trasie był Tomasz Kawik, który przybiegł na metę w czasie 34:15.

Trasa biegu miała 10 kilometrów. Ukończyło ją ponad 100 biegaczy. Jako pierwszy na metę przybiegł Tomasz Kawik z Brennej (34:15). Na drugim miejscu był Michał Jamioł, a na trzecim Andrzej Włoch. Najlepszymi jastrzębianami byli Wojciech Lizak i Rafał Zieliński (5. i 6. miejsce).

Oprócz głównego biegu na 10 kilometrów, odbył się również "Rodzinny bieg po zdrowie" na dystansie dwóch kilometrów oraz odcinki 50 i 100-metrowe dla najmłodszych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dużo psiej radości, czyli wybieg dla psów otwarty Dużo psiej radości, czyli wybieg dla psów otwarty

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!