Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
2 czerwca 2014

Odbył się Silesia Run. Zwyciężył Tomasz Kawik

Odbył się Silesia Run. Zwyciężył Tomasz Kawik
fot. Rafał Stelmaczonek / UM Jastrzębie

1 czerwca ulicami naszego miasta przebiegli uczestnicy biegu ulicznego Silesia Run. Najszybszy na trasie był Tomasz Kawik, który przybiegł na metę w czasie 34:15.

Trasa biegu miała 10 kilometrów. Ukończyło ją ponad 100 biegaczy. Jako pierwszy na metę przybiegł Tomasz Kawik z Brennej (34:15). Na drugim miejscu był Michał Jamioł, a na trzecim Andrzej Włoch. Najlepszymi jastrzębianami byli Wojciech Lizak i Rafał Zieliński (5. i 6. miejsce).

Oprócz głównego biegu na 10 kilometrów, odbył się również "Rodzinny bieg po zdrowie" na dystansie dwóch kilometrów oraz odcinki 50 i 100-metrowe dla najmłodszych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policyjna obława w poszukiwaniu zbiega Policyjna obława w poszukiwaniu zbiega

Dużo psiej radości, czyli wybieg dla psów otwarty Dużo psiej radości, czyli wybieg dla psów otwarty

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!