Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
9 lipca 2014

Poszukiwany wpadł podczas kradzieży piwa

Poszukiwany wpadł podczas kradzieży piwa
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

We wtorek 8 lipca w ręce policjantów trafił poszukiwany mieszkaniec województwa śląskiego. Wpadł podczas kradzieży piwa.

We wtorkowe popołudnie jastrzębscy policjanci interweniowali w jednym z supermarketów na terenie naszego miasta. 29-letni mężczyzna dopuścił się kradzieży piwa. Po sprawdzeniu w bazach danych okazało się, że mieszkaniec województwa dolnośląskiego jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości.

-  Okazało się także, że nie jest to jego pierwsza kradzież. W przeszłości dopuszczał się już podobnych czynów, za co sąd skazał go na karę rocznego więzienia - informuje policja.

29-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie odsiedzi wymierzoną mu kare.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Prawnik14.07.2014 10:36

Znów ma spokój. Poopala się, potrenuje i znów będzie mógł zacząć swoją działalność.
Do "o matko": Tak, tak Balcerowicz wszystko zniszczył. A to, że zlikwidowane kopalnie utrzymywane były z naszych pieniędzy nie warto wspominać. Bandycki socjalizm już dawno się skończył. Państwo to nie fabryka pieniędzy, która ma na wszystko tylko rząd nie chce dawać biednemu społeczeństwu. W Wałbrzychu brak miejsc parkingowych a w centrach handlowych trzeba stać długo w kolejce do kasy. Bieda, wszędzie bieda.

o matko10.07.2014 13:31

Dolnośląskie, to pewnie z Wałbrzycha, który tak pięknie zreformował Balcerowicz - zlikwidował kopalnie, czyli prawie wszystkie miejsca pracy, w zamian zapewnił strefę specjalną, gdzie się ulokowała rozlewnia octu z dziesięcioma miejscami pracy....

Gość10.07.2014 8:59

debile są wśród nas...