Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
9 lipca 2014

Poszukiwany wpadł podczas kradzieży piwa

Poszukiwany wpadł podczas kradzieży piwa
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

We wtorek 8 lipca w ręce policjantów trafił poszukiwany mieszkaniec województwa śląskiego. Wpadł podczas kradzieży piwa.

We wtorkowe popołudnie jastrzębscy policjanci interweniowali w jednym z supermarketów na terenie naszego miasta. 29-letni mężczyzna dopuścił się kradzieży piwa. Po sprawdzeniu w bazach danych okazało się, że mieszkaniec województwa dolnośląskiego jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości.

-  Okazało się także, że nie jest to jego pierwsza kradzież. W przeszłości dopuszczał się już podobnych czynów, za co sąd skazał go na karę rocznego więzienia - informuje policja.

29-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie odsiedzi wymierzoną mu kare.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W Jastrzębiu zostanie wybudowany browar W Jastrzębiu zostanie wybudowany browar

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Prawnik14.07.2014 10:36

Znów ma spokój. Poopala się, potrenuje i znów będzie mógł zacząć swoją działalność.
Do "o matko": Tak, tak Balcerowicz wszystko zniszczył. A to, że zlikwidowane kopalnie utrzymywane były z naszych pieniędzy nie warto wspominać. Bandycki socjalizm już dawno się skończył. Państwo to nie fabryka pieniędzy, która ma na wszystko tylko rząd nie chce dawać biednemu społeczeństwu. W Wałbrzychu brak miejsc parkingowych a w centrach handlowych trzeba stać długo w kolejce do kasy. Bieda, wszędzie bieda.

o matko10.07.2014 13:31

Dolnośląskie, to pewnie z Wałbrzycha, który tak pięknie zreformował Balcerowicz - zlikwidował kopalnie, czyli prawie wszystkie miejsca pracy, w zamian zapewnił strefę specjalną, gdzie się ulokowała rozlewnia octu z dziesięcioma miejscami pracy....

Gość10.07.2014 8:59

debile są wśród nas...