Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
23 marca 2015

Niedługo hokeiści zagrają z Tychami w finale

Niedługo hokeiści zagrają z Tychami w finale
fot. jkh.pl

Hokeiści po raz drugi zagrają w finale polskiej ligi hokeja. Pierwsze dwa mecze odbędą się na lodowisku w Jastrzębiu-Zdroju.

Pierwszy mecz rozegrany zostanie we wtorek 24 marca o godzinie 18:30, drugi dzień później o godzinie 18:00.

W związku z duży zainteresowaniem kibiców, władze klubu informują o przedsprzedaży biletów - w poniedziałek i wtorek w godzinach od 8:00 do 14:00. Kasa biletowa zostanie otwarta na dwie i pół godziny przed meczem. Klub prosi kibiców, aby dla własnej wygody zjawili się na lodowisku najpóźniej 45 minut przed rozpoczęciem meczu.

- Ponadto Klub wystąpił do KS Jastrzębski Węgiel o przełożenie wyznaczonego na środę o godz. 18:00 meczu eliminacyjnego o Puchar Polski z drużyną z MKS Banimex Będzin. JKH GKS Jastrzębie tylko w tym sezonie dwa razy przełożył swoje mecze, aby uniknąć kolizji z mecze - informuje JKH GKS Jastrzębie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Jastrzębianie murem za Jurkiem Owsiakiem Jastrzębianie murem za Jurkiem Owsiakiem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Fran23.03.2015 19:33

Nie muszą przekładać siatkarzyny swojego meczu bo i tak kto na to niby pójdzie???
JKH!!!