Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
24 marca 2015

Kibice z Nowego Targu ukarani. Zapłacą grzywnę

Kibice z Nowego Targu ukarani. Zapłacą grzywnę
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Sąd Rejonowy w Jastrzębiu zdecydował o nałożeniu grzywny na dwóch kibiców drużyny Podhale Nowy Targ. W czasie jednego z meczów naruszyli nietykalność pracownika służby porządkowej na lodowisku. Obaj byli też pijani.

Zdarzenie miało miejsce w minionym tygodniu podczas meczu będzie drużynami JKH GKS Jastrzębie a Podhalem Nowy Targ.

- W trakcie rozgrywanego na jastrzębskim lodowisku spotkania, 24-latek naruszył nietykalność cielesną pracownika służby porządkowej, który ze względu na to, że mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu, odmówił mu wstępu na teren obiektu - informuje policja.

Zatrzymany trafił do aresztu. Dostał również zakaz wstępu na imprezy masowe. Podobny los spotkał 27-latka, który groził znieważył policjantów i groził im zwolnieniem ze służby. Obaj teraz muszą zapłacić ponad tysiąc złotych grzywny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!