Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
24 marca 2015

Kibice z Nowego Targu ukarani. Zapłacą grzywnę

Kibice z Nowego Targu ukarani. Zapłacą grzywnę
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Sąd Rejonowy w Jastrzębiu zdecydował o nałożeniu grzywny na dwóch kibiców drużyny Podhale Nowy Targ. W czasie jednego z meczów naruszyli nietykalność pracownika służby porządkowej na lodowisku. Obaj byli też pijani.

Zdarzenie miało miejsce w minionym tygodniu podczas meczu będzie drużynami JKH GKS Jastrzębie a Podhalem Nowy Targ.

- W trakcie rozgrywanego na jastrzębskim lodowisku spotkania, 24-latek naruszył nietykalność cielesną pracownika służby porządkowej, który ze względu na to, że mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu, odmówił mu wstępu na teren obiektu - informuje policja.

Zatrzymany trafił do aresztu. Dostał również zakaz wstępu na imprezy masowe. Podobny los spotkał 27-latka, który groził znieważył policjantów i groził im zwolnieniem ze służby. Obaj teraz muszą zapłacić ponad tysiąc złotych grzywny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

JKH wygrywa z  MH Gdańsk JKH wygrywa z MH Gdańsk

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!