Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
10 czerwca 2015

Sebastian Urbanek z podwójnym brązem

Sebastian Urbanek z podwójnym brązem
fot. thejimcox / photoxpress

Podczas dwudniowych Mistrzostw Śląska, które odbyły się w miniony weekend w Sosnowcu, Sebastian Urbanek z Klubu Biegacza MOSiR zdobył dwa brązowe medale - na dystansie 400 oraz 200 metrów.

Sebastian Urbanek w pierwszym wyścigu na 400 m uzyskał czas 51,10 sek, co dało mu brązowy medal. Podczas drugiego dnia w biegu na 200 m uzyskał wynik 22,65 sek. - Wynik na 200m byłby rekordem życiowym, gdyby nie wiatr +3.3 - informuje Klub Biegacza.

W mistrzostwach startowała również Joanna Paraluk, która w biegu na 400 m ustanowiła swój rekord życiowy (64,10 sek.). Swój rekord ustanowił rónież Kamil Dudziński w biegu na 800 m (2:10,14 sek.). Dobrze pobiegła również Magdalena Gajowy, która w biegu na 800 m zbliżyła się do swojego rekordu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

We wrześniu psy będą miały nowy wybieg We wrześniu psy będą miały nowy wybieg

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!