Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
EkoOkna
26 czerwca 2015

Kamil Glik zmieni klub? Chcą go w kilku miejscach

Kamil Glik zmieni klub? Chcą go w kilku miejscach
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Kamil Glik jeszcze oficjalnie nie wypowiadał się na temat przejścia z Torino FC. Według nieoficjalnych informacji jastrzębianinem interesuje się klika klubów - m.in. Manchester United, Bayern Monachium czy Galatasaray Stambuł.

W ostatnim czasie pojawia się dużo informacji na temat przejścia piłkarza do innego klubu. Obrońca włoskiego Torino FC miał dojść do porozumienia z tureckim Galatasaray Stambuł - tak przynajmniej informowały w ostatnim czasie tureckie media. Transfer jednak nie został oficjalnie potwierdzony.

Kamil Glik jest graczem Torino od 2011 roku. W 2013 roku został jego kapitanem, stając się pierwszym obcokrajowcem z opaską od 1960 roku. Jastrzębianin jest też reprezentantem Polski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard

Derby na remis. GKS remisuje z Tychami Derby na remis. GKS remisuje z Tychami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Robson26.06.2015 19:52

polska trochę go dojechala

Olek26.06.2015 10:39

Taki młody a taki stary z twarzy ...