Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
17 sierpnia 2015

Nautilus ogłasza nabór dla dzieci i młodzieży

Nautilus ogłasza nabór dla dzieci i młodzieży
fot. KS Nautilus

Klub pływacki Nautilus organizuje nabór dzieci i młodzieży na nowy sezon 2015/2015. Osoby starsze, które potrafią pływać też mogą się zapisać.

Nabór prowadzony będzie przez cały wrzesień na basenie Laguna przy ul. Warszawskiej. Dzieci, które nie potrafią pływać będą mogły wziąć udział w nauce pływania przygotowującej do udziału w zajęciach sportowych.

Zajęcia dla dzieci niepływających odbywają się w każdą sobotę i niedzielę począwszy od dnia 6 września, na godz. 13:00 i 14:00.

Zajęcia dla dzieci umiejących pływać będą prowadzone w każdy poniedziałek, środę i piątek w czasie zajęć treningowych w godz. od 15:00 do 16:00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przywieźli worek medali z Berlina Przywieźli worek medali z Berlina

Pływać jak delfin... czyli łowcy medali Pływać jak delfin... czyli łowcy medali

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Były zawodnk17.08.2015 19:21

Tam warto trenować. Choćby dla samej przyjemności trenowania i bycia w przyjacielskiej atmosferze.

ktoś17.08.2015 18:24

Zapraszamy kochacie pływać czy to wasza pasja zapraszamy to może być wasze życie dołącznie do nas na są kadra was wyszkoni na przyszłych mistrzów