Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
EkoOkna
30 grudnia 2015

Dwie transmisje w TV z udziałem JW

Dwie transmisje w TV z udziałem JW
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Telewizja Polsat, która transmituje mecze PlusLigi przeprowadzi w styczniu 2016 dwie transmisje z udziałem drużyny z Jastrzębia-Zdroju. Pierwszą z nich fani Jastrzębskiego Węgla będą mogli obejrzeć 13 stycznia.

Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej przesłała do klubów plan transmisji telewizyjnych na styczeń 2016 roku. Zgodnie z nim telewizja Polsat w pierwszym miesiącu nowego roku przeprowadzi bezpośrednią transmisję z dwóch spotkań z udziałem Jastrzębskiego Węgla. W środę 13 stycznia o godzinie 18:00 w Polsacie Sport pokaże "domowy" mecz Pomarańczowych z Cerrad Czarnymi Radom, natomiast w niedzielę 17 stycznia na tym samym kanale będzie można obejrzeć wyjazdowy pojedynek naszej drużyny w Kielcach z Effectorem. To drugie spotkanie zaplanowano na godzinę 14:45.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Trener "Jastrzębskiego Węgla" odchodzi Trener "Jastrzębskiego Węgla" odchodzi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!