Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
21 marca 2016

15-latka kradła... z mamą na zakupach

15-latka kradła... z mamą na zakupach
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W ręce policjantów wpadła 15-latka, która dokonała w minioną niedzielę kradzieży w jednym z marketów na terenie naszego miasta. Dziewczyna była na zakupach z mamą, która nie zauważyła, że córka kradnie kosmetyki.

15-latka wykorzystując moment nieuwagi swojej mamy i schowała warte 30 złotych kosmetyki. Później próbowała opuścić sklep, ale ochrona sklepu zauważyła 15-latkę i zatrzymała. Na miejsce została wezwana policja. Teraz los mieszkanki powiatu pszczyńskiego zależy od decyzji sądu rodzinego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość21.03.2016 14:11

Mama nie zauważyła ale w domu chętnie korzystała z kosmetyków córki? Jeden z popularnych numerów złodziei, to upychanie towaru w wózku dziecięcym.