Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
11 maja 2016

Oskar Mazurkiewicz wraca do treningów

Oskar Mazurkiewicz wraca do treningów
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Oskar Mazurkiewicz wznawia treningi po kontuzji, której doznał w meczu z rezerwami Górnika Zabrze. Piłkarz GKS-u 1962 Jastrzębie doznał naderwania mięśnie dwugłowego. Po półtoratygodniowej przerwie powróci na boisko.

- Oskar od poniedziałku zaczął treningi z drużyną, oczywiście z małym obciążeniem. Jego stan po naderwaniu mięśnia poprawił się na tyle, że nie ma przeciwwskazań do ćwiczeń. Zawodnik powinien być już gotowy na niedzielny mecz z Szombierkami Bytom - mówi fizjoterapeuta GKS-u, Bartłomiej Mościcki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!