Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
6 czerwca 2016

Chciał popełnić samobójstwo. Uratowali go w ostatniej chwili

Chciał popełnić samobójstwo. Uratowali go w ostatniej chwili
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Gdy policjanci weszli do mieszkania 28-latka, ten wisiał już z zaciśniętym wokół szyi kablem. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy i ratowników udało się zapobiec tragedii.

Zdarzenie miało miejsce w sobotnie popołudnie. Policjanci otrzymali informację o mężczyźnie, który chce popełnić samobójstwo w swoim mieszkaniu na ulicy Północnej. To sam desperat zadzwonił na policję, po czym po krótkiej rozmowie rozłączył się. Na miejscu szybko wezwano również ratowników i lekarza.

- Sytuacja okazała się bardzo dramatyczna, bowiem kiedy funkcjonariusze weszli siłowo do mieszkania, mężczyzna wisiał w jednym z pokoi, z zaciśniętym wokół szyi kablem. Desperatowi szybko zdjęto pętlę z szyi i udzielono pierwszej pomocy - informuje policja.

Mężczyzna już w przeszłości próbował targnąć się na swoje życie. Teraz trafił pod opiekę lekarzy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Aqwarela 07.06.2016 15:15

Brawa dla Jastrzębskiej Policji. Szybka reakcja uratowała mu życie.

makczupikczu06.06.2016 22:50

Skoro chciał się zabić, to po co dzwonił i informował o tym.. Z jednej strony to *****..z drugiej w sumie też... Bo śmierć to żadne rozwiązanie

znawca_tematu06.06.2016 19:11

@Alicia

Decydują się z powodu własnego prymitywnego egoizmu.

Alicia06.06.2016 15:14

Panie "prorok", widać, że nie masz zielonego pojęcia o psychice ludzkiej i kompletnie nie orientujesz się w temacie. Poczytaj trochę w internecie na temat samobójców, dlaczego decydują się na taki krok, bo na pewno nikt tego nie robi dlatego, że chce "podawać się za Boga". Najczęściej ludzie po prostu nie widzą już innego wyjścia, nie mają już siły radzić sobie z życiem, z problemami, z chorobami, a ty tu piszesz o jakichś narkotykach i "nagradzaniu ich brakiem jakiegokolwiek szacunku", jak by kogokolwiek obchodził twój szacunek w tym momencie. Doedukuj się trochę w temacie, a dopiero później komentuj.

kaznodzieja06.06.2016 14:58

spojrz na to z innej strony , jaką trzeba miec odwage dla śmierci zeby podjac sie takiego czynu

prorok06.06.2016 13:55

Jakim prawem człowiek chce podawać się za Boga i sam decydować o tym kiedy skończy się jego żywot. Osoba ta z mojej strony jest nagrodzona brakiem jakiegokolwiek szacunku. Bo kiedy jest się trzeźwo myślącym człowiekiem... a może słowo trzeźwo jest tutaj zupełnie niepasujące, kto wie co tym młodym strzela do głowy po tych narkotykach.

empatyk06.06.2016 11:53

Wyrazy współczucia dla desperata. Z radości do życia tego nie zrobił.