Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
3 października 2016

Laura Grzyb Mistrzynią Polski w Boksie

Laura Grzyb Mistrzynią Polski w BoksieZdjęcie archiwalne
fot. jastrzebieonline.pl

Laura Grzyb zdobyła I miejsce podczas rozgrywanych od kilku dni XVI Mistrzostwach Polski Seniorek w Boskie i tym samym zdobył tytuł Mistrzyni Polski. Jastrzębianka startowała w kategorii do 54 kg.

- Spełniło się w takim razie przysłowiowe "do trzech razy sztuka", gdyż Grzyb po raz trzeci stanęła do walki o najważniejszy tytuł w kraju - informuje klub bokserski.

Laura Grzyb finałową walkę stoczyła z Karoliną Miętką z Elbląga. Dodatkowo jastrzębianka otrzymała nagrodę za Najładniejszą Walkę Mistrzostw Polski Seniorek.

Również dobrze spisała się jej klubowa koleżanka, Klaudia Sołtys. Zdobyła ona brązowy medal podczas debiutu w Mistrzostwach Polski Seniorek.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Gala JSW Boxing Night z okazji 25-lecia JSW  Gala JSW Boxing Night z okazji 25-lecia JSW

Brutalnie pobił kobietę. Trafił do aresztu Brutalnie pobił kobietę. Trafił do aresztu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!