Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
6 grudnia 2016

Glik pomaga choremu kibicowi GKS

Glik pomaga choremu kibicowi GKS

Jeden z kibiców GKS 1962 Jastrzębie boryka się z ciężką chorobą, która wymaga kosztownej rehabilitacji. Do grona osób, które pomagają Grzegorzowi dołączył znany piłkarz, pochodzący z naszego miasta, Kamil Glik.

Piłkarz przekazał na rzecz Grzegorza niezwykły gadżet sportowy, którym jest oryginalna koszulka meczowa AC MONACO FC z autografem Kamila Glika! Jest ona prawdziwym rarytasem dla fanów piłki nożnej. Zostanie zlicytowana, a całkowity dochód przeznaczony będzie na opłacenie rehabilitacji kibica GKS - Grzegorza.

- Grzesiek Mosjej to oddany Kibic GKS-u 1962 Jastrzębie, którego dopadło duże nieszczęście. W wyniku usunięcia olbrzymiego nerwiaka nerwu słuchowego (guza kąta mostkowo-móżdżkowego) doszło do zaburzeń w obrębie całego układu ruchu. Jest duża szansa, aby stan Grześka znacznie się poprawił, ale jak to w życiu bywa, wszystko kosztuje Ćwiczenia typu PNF, terapia tkanek miękkich, terapia manualna, terapia ręki i wiele innych dają Grześkowi szanse na normalne życie - informują organizatorzy aukcji na jednym z portali społecznościowych. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
polgks12.12.2016 17:37

A może jakiś link????

Gość07.12.2016 14:26

Super

Brawo! 06.12.2016 12:38

Bardzo ładnie, Kamil!