Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
1 czerwca 2017

"Wiolinki" z wiosennym pasmem sukcesów

  • "Wiolinki" z wiosennym pasmem sukcesów
  • "Wiolinki" z wiosennym pasmem sukcesów
  • "Wiolinki" z wiosennym pasmem sukcesów
  • "Wiolinki" z wiosennym pasmem sukcesów
Więcej zdjęć:
fot. Zespół Wokalny "Wiolinki"

Końcówka kwietnia i miesiąc maj przyniosły solistom z Zespołu Wokalnego "Wiolinki" wiele sukcesów w przeglądach, festiwalach i konkursach krajowych, a także zagranicznych. Jak zwykle jastrzębski zespół wokalny pokazał dużą klasę. 

Sukces został okupiony dużym wysiłkiem, ale warto było. Najbardziej utytułowaną solistką jest Ania Janulek. A oto lista konkursów i wyniki: 

XIX Wojewódzkie Prezentacje Artystyczne Dzieci i Młodzieży w Gliwicach (24.04.2017) II miejsce - Ania Janulek; XXVI Międzynarodowy Festiwal Piosenki w Żorach (28.04.2017) II miejsce - Ania Janulek; 6 Przegląd Piosenki Anglojęzycznej Right Song Now w Żorach (16.05.2017)  Agnieszka Brzykcy - wyróżnienie; VI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej "...Jak skowronek" w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego (18.05.2017)  I miejsce - Victoria Pustelak, III miejsce - Wiktoria Budny;

Międzynarodowy Konkurs Piosenki "Talent 2017" w Ostravie (20.05.2017)   II miejsce - Agnieszka Brzykcy;  XXXV Festiwal Piosenki Dziecięcej im. Tadeusza Paprotnego w Rybniku-Chwałowicach (28.05.2017)  II miejsce - Ania Janulek; Kwalifikacje Regionalne 22 Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" w Jaworznie (30.05.2017) - Ania Janulek nominowana do finału, który odbędzie się w dniach 21-23 czerwca bieżącego roku.      

- Dziękujemy wszystkim uczestnikom ww. konkursów, gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w finałach. Szczególne podziękowania składamy rodzicom, a zwłaszcza pani Ewie Janulek, za podwożenie dzieci na różne występy okolicznościowe i konkursy - Opiekunowie Henryka  i Jakub Moroń

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Wiolinki" śpiewały patriotycznie "Wiolinki" śpiewały patriotycznie

Jastrzębianka bezkonkurencyjna w piosence filmowej Jastrzębianka bezkonkurencyjna w piosence filmowej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!