Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

RowerON 2023. Czas na odbiór pakietów startowych!

Do tegorocznej największej imprezy rowerowej w regionie zgłosiło się ponad 1600 osób, czyli ponad 400 więcej niż rok temu. To absolutny rekord. Dziękujemy, że jesteś z nami! Zarejestrowałeś się do RowerON 2023 w opcji z pakietem startowym? Odbierzesz go od poniedziałku 22 maja do 9 czerwca w wybranym punkcie odbioru.

RowerON 2023. Czas na odbiór pakietów startowych!
Nasza ekipa RowerON podczas pakowania pakietów startowych

Przeczytaj uważnie wszystkie informacje!

Podczas rejestracji (w opcji z pakietem bezpłatnym lub pakiecie płatnym z koszulką!) otrzymałeś na maila e-bilet z indywidualnym numer uczestnika i wybrałeś miejsce odbioru pakietu startowego (do wyboru był punkt w Raciborzu, Rybniku, Wodzisławiu Śląskim, Jastrzębiu-Zdroju, Żorach, Gliwicach, Pszczynie i Opawie CZ).

W dniach 22 maja do 9 czerwca udaj się z e-biletem do wybranego punktu odbioru i odbierz pakiet startowy. Musisz mieć ze sobą e-bilet otrzymamy podczas rejestracji (wydrukowany lub na smartfonie) i okazać go przy odbiorze pakietu. WAŻNE - udaj się dokładnie do tego punktu, który wybrałeś podczas rejestracji! Możesz też odebrać pakiet w czyimś imieniu, ale musisz okazać bilet tej osoby!

Uwaga!

Pozostali uczestnicy zarejestrowani w transzy OPEN bez pakietów startowych będą mogli ściągnąć na swoje smartfony książeczkę rowerową (od 30 maja) z tegorocznymi trasami RowerON-u lub znajdą trasy na stronie www.roweron.pl w dziale TRASY 2023. Publikujemy je sukcesywnie w terminie do 30 maja na stronie www. Natomiast jeśli ktoś z transzy OPEN bez pakietów startowych chce otrzymać książeczkę z trasami w postaci drukowanej zapraszamy do Raciborza 3 czerwca na otwarcie RowerON-u w Parku Roth.

Już dziś zapraszamy wszystkich uczestników RowerON na event otwarcia RowerON 2023!

Racibórz, Park Roth, godz. 11.00 – 13.30. Zapraszamy na rowerach na nasze stoisko z gadżetami (będzie tam również możliwość odebrania pakietów startowych przez uczestników, którzy wybrali Racibórz jako punkt odbioru oraz drukowanych książeczek dla uczestników z transzy OPEN) oraz wspólny przejazd 7-kilometrową trasą po Raciborzu. Czekać będzie również na Was wielka niespodzianka - miasteczko zdrowotne PANAWIT zorganizowane przez jednego z naszych głównych sponsorów i konkurs z ... kultowym samochodem FERRARI!

Zobaczcie na filmie jak ekipa RowerON-u pracowała dla Was cały tydzień przy pakowaniu pakietów!

 Podajemy jeszcze raz listę punktów odbioru pakietów i godziny ich otwarcia:

  • Racibórz - Wydawnictwo Nowiny, ul. Kościuszki 32a (pn.-pt. godz. 9.00-15.00)
  • Wodzisław Śląski - WCK, ul. ks. płk. Wilhelma Kubsza 17, hol główny/portiernia (pn.-pt. godz. 9.00-15.00)
  • Rybnik - Punkt Informacji Miejskiej Halo!Rybnik, ul. Jana III Sobieskiego 20 (pn.-nd. godz. 10.00-18.00)
  • Jastrzębie-Zdrój - MOSiR, ul. Harcerska 14b, sekretariat (pn.-pt. godz. 8.00-15.00)
  • Żory - Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Folwarecka 10 (pn.-pt. godz. 11.00-17.00)
  • Gliwice - Ośrodek Sportu Politechniki Śląskiej, ul. Kaszubska 28 (pn.-pt. godz. 8.00-17.00)
  • Pszczyna - MOSiR, ul. Basztowa 4, biuro przy hali sportowej, (pn.-pt. godz. 8.00-15.00)
  • Opava (CZ) - Tydenik Region Opavsko, ul. Horní náměstí 58 (pn.-pt. godz. 9.00-15.00)

I już niedługo bo 3 czerwca ruszamy na trasy! Wsiadajcie na koło, będzie wesoło!

Szczegółowy regulamin akcji publikujemy na stronie www.roweron.pl. Możesz go również zobaczyć poniżej.

Regulamin projektu_RowerON_2023.pdf

Więcej o harmonogramie RowerON2023 tutaj https://www.nowiny.pl/wiadomosci/219590-roweron-2023-jestes-uczestnikiem-iii-edycji-roweron-u-co-dalej-sprawdz-szczegoly.html

RAMOWY HARMONOGRAM RowerON2023:

17 – 30 kwietnia – rejestracja uczestników – ZAKOŃCZONA!

22 maja – 9 czerwca – odbiór bezpłatnych i płatnych pakietów startowych przez uczestników w wybranych podczas rejestracji punktach odbioru

10 – 30 maja – prezentacja 16 tras RowerON 2023 (https://roweron.pl/trasy-2023/  i FB RowerON)

3 czerwca  – oficjalny start RowerON 2023 – event - Racibórz, Park Roth, godz.11.00

3 czerwca – 21 października – realizacja wyzwania przez uczestników – przejechanie minimum 5 z 16 tras zaproponowanych przez Organizatora (w trakcie trwania projektu dodatkowo trzy specjalne czelendże, "konkurs koszulkowy"oraz dodatkowe eventy z nagrodami od sponsorów)

22 – 25 października – wysyłanie do Organizatora podsumowania wyzwania (tj. zdjęć z tras) przez uczestników celem przyznania unikatowych medali, oraz zgłoszeń w „konkursie koszulkowym”

3 listopada  – relacja LIVE z zakończenia RowerON 2023 i wytypowanie zwycięzców nagród w „konkursie koszulkowym” i wśród Mistrzów RowerON-u

29 listopada - 31 grudnia – odbiór medali w punktach odbioru

Bądź na bieżąco!

Koniecznie dołącz do grupy @RowerON na Facebooku, gdzie znajdziesz bieżące informacje o przebiegu wyzwania, dużo inspiracji i całe mnóstwo pozytywnej energii.

Zobacz również poniżej listę naszych sponsorów i partnerów tegorocznej edycji 2023. Lista wspierających nas firm i instytucji ciągle rośnie i jest aktualizowana. A jeśli masz firmę i chcesz zostać sponsorem tegorocznej największej imprezy rowerowej w regionie napisz do nas na roweron@nowiny.pl. Mamy super pakiety sponsorskie dla firm i instytucji!

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz jak przebiegał RowerON 2022 tutaj


Chcemy się też pochwalić, że RowerON 2021 i 2022, dostał nominację w prestiżowym konkursie SGL LOCAL PRESS  do nagrody za najlepszą „akcję społeczną” zorganizowaną przez wydawnictwa lokalne w całej Polsce!

Organizatorem III edycji RowerON-u jest Wydawnictwo Nowiny Sp. z o.o. Wydawnictwo Nowiny, jako wydawca tygodników Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie, bezpłatnych czasopism Magazyn Rybnicki, Nowiny Jastrzębskie, Nowiny Żorskie, regionalnego portalu informacyjnego Nowiny.pl (zasięg działania – Subregion Zachodni woj. śląskiego), portal JastrzebieOnline.pl, Agronowiny.pl, serwisu rekrutacyjnego Praca.nowiny.pl oraz pomysłodawca i organizator wielu akcji społecznych, od wielu lat promuje lokalny patriotyzm, tradycje i zdrowy styl życia. Nasze projekty tego typu np. „Cudze chwalicie, swego nie znacie – Skarby Ziemi Raciborskiej i Wodzisławskiej”, „100 Autorytetów na 100-lecie Niepodległości”, „Kupuję-Ratuję”, „Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty”, konkurs "Czas na Śląskie", „Festiwal Przedsiębiorczości”, „InspiratON. Czas na Zawodowców”, "Dni Otwartych Drzwi" od lat cieszą się uznaniem i mają duży rezonans społeczny i medialny, a nawet zdobywają uznanie w ogólnopolskich konkursach branżowych.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].