Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Uczestnicy RowerON-u 2023. Zakończyliśmy tegoroczne wyzwanie. Czekamy na Wasze zgłoszenia do 26 października!

Zakończyła się III edycja wyzwania rowerowego RowerON 2023. Rekordowe 1600 uczestników od 3 czerwca do 21 października realizowało główną ideę tegorocznej imprezy – przejechanie 16 tras wyznaczonych w 8 powiatach przez organizatorów celem zdobycia medalu, tytułu Mistrza RowerON-u 2023 i wspaniałych nagród. Brałeś udział w RowerON? Teraz czas na wysłanie zgłoszeń ze zdjęciami do organizatora w terminie od 22-25 października. Jak to zrobić?

EDIT 23.10.2023: Formularze do zgłoszeń już działają. Wydłużamy termin zgłoszeń do 26 października do godz. 23.59.

EDIT 22.10.2023: W związku z przeciążeniem serwera pocztowego i formularzy, wstrzymujemy wysyłkę zgłoszeń do odwołania. Prosimy na razie nie korzystać z formularzy. Poinformujemy kiedy uda nam się rozwiązać problem techniczny. Oczywiście czas zgłoszeń zostanie odpowiednio wydłużony.

Za sytuację przepraszamy. Pozdrawia Ekipa RowerON
Uczestnicy RowerON-u 2023. Zakończyliśmy tegoroczne wyzwanie. Czekamy na Wasze zgłoszenia do 26 października!
W tym roku RowerON 2023 wystartował ponownie w Parku Roth w Raciborzu. 21 października uczestnicy zakończyli to 3,5 miesięczne, największe wyzwanie rowerowe w regionie!

Przejechałeś już minimum pięć tras? A może wszystkie szesnaście?

Po pierwsze - GRATULUJEMY! Ukończyłeś wyzwanie. Przygotuj zdjęcia dokumentujące przejechanie tras RowerON-u (zdjęcia z punktów na trasach) i Wyśli je do nas w terminie od 22 do 25 października za pośrednictwem formularza "standardowego" na stronie www.roweron.pl. Formularz już działa i będzie aktywny tylko do 25 października. Pamiętaj! By wziąć udział w przyznawaniu medali i nagród, musisz wysłać nam zgłoszenie w podanym terminie!

Każdy kto przejechał miminum pięć tras tegorocznej edycji RowerON 2023 otrzyma unikatowy medal, a wszyscy Mistrzowie RowerON-u (którzy przejechali wszystkie 16 tras) mają szansę na wygranie ok. 100 nagród!

WAŻNE!

W formularzach będzie do wypełnienia obowiązkowe pole OPIS LUB KOMENTARZ DO WŁASNEGO WYZWANIA ROWERON 2023. Prosimy je wypełnić, gdyż będzie ono potrzebne zgodnie z regulaminem do wytypowania zwycięzców nagród dla Mistrzów RowerON 2023.

Zachęcamy również do odpowiedzenia na 4 pytania ankietowe umieszczone w formularzu, które pomogą nam jeszcze lepiej zorganizować RowerON 2024.

Dodatkowe zgłoszenie i nagrody w "Konkursie koszulkowym”

W tym roku ogłosiliśmy również „Konkurs koszulkowy” dla uczestników RowerON 2023. Każdy z zarejestrowanych uczestników, który zakupił w tym roku firmową koszulkę RowerON 2023 w www.sklep.nowiny.pl i zrobił na minimum 5 trasach w zaznaczonych punktach na trasie zdjęcie w tej koszulce weźmie udział w przyznaniu 4 wspaniałych nagród. Osoby które, wzięły udział w konkursie koszulkowym muszą wysłać nam swoje zgłoszenie za pośrednictwem dodatkowego formularza „koszulkowego" na stronie www.roweron.pl w terminie od 22 do 25 października. Formularz już działa i będzie aktywny tylko do 25 października!

Uwaga! Jeśli ktoś wziął udział w "konkursie koszulkowym", musi zrobić dwa osobne zgłoszenia:

  • Jedno ze zdjęciami z tras za pośrednictwem formularza "standardowego"
  • jedno z zdjęciami w koszulkach za pośrednictwem formularza „koszulkowego”

Spraw sobie prezent. Ten unikatowy medal może być Twój!

Dla Mistrzów RowerON-u mamy do rozdania ok. 100 nagród!

nagroda główna: 1 x Trenażer OREKA O5 z czujnikiem kadencji o wartości 6 699 zł od firmy Bike System z Rybnika

OREKA O5 to trenażer dla prawdziwych wyjadaczy wirtualnego ścigania. Przysłowiowe ,,must have’’ dla kolarzy szosowych, przełajowych i górskich. ERGODYNAMIC system wspomoże Cię nie tylko w przygotowaniach, ale również wyciśnie maksimum z twojej rozgrzewki. Świetna pomysł dla poszukujących kompaktowego, łatwego w transporcie trenażera, którego zabiorą wszędzie ze sobą do firmy.

A także:

1 x Voucher* do sklepu rowerowego GIANT GLIWICE o wartości 4000 zł od firmy Giant Gliwice
*do wykorzystania na rower marki Giant lub akcesoria marki Giant. Voucher nie łączy się z innymi promocjami.

1 x Bagażnik rowerowy na hak Taurus Basic Plus 3 o wartości 1400 zł  od firmy TAURUS

1 x Bagażnik rowerowy Taurus BikeUp Pro o wartości 360 zł od firmy TAURUS

2 x Bagażnik rowerowy Taurus BikeUp Pro o wartości 360 zł każdy od firmy AUTO-PRUSICKI z Raciborza

2 x Voucher na przegląd serwisowy roweru o wartości 250 zł każdy w Serwisie Rowerowym Szprycha w Raciborzu

1 x Zestaw dziecięcy: bidon dziecięcy, dzwonek dziecięcy, zapinka do roweru + uchwyt na bidon + 1 kamizelka odblaskowa od firmy Giant Gliwice

3 x Wodoodporny uchwyt na rower od firmy Giant Gliwice

7 x Uchwyt na telefon na rower  od firmy Giant Gliwice

1 x Zestaw lampek: 1 tylna lampka + 1 przednia lampka (futura) od firmy Giant Gliwice

1 x Zestaw lampek: 1 tylna lampka + 1 przednia lampka (futura) od firmy Giant Gliwice

6 x Siodło rowerowe do roweru od firmy Giant Gliwice

3 x Zestaw: licznik rowerowy Sigma +  uchwyt na bidon od firmy Giant Gliwice

5 x Zestaw: pompka rowerowa + lampka przód (futura) od firmy Giant Gliwice

1 x Zestaw: lampka przód (futura) + kamizelka odblaskowa od firmy Giant Gliwice i Campbox z Rybnika

30 x Toreb prezentowych od firmy Eko-Okna z Kornic

1 x Profesjonalny zegarek sportowy Sigma od firmy Giant Gliwice

10 x Zestaw kosmetyków rowerowych od firmy Mikesz z Rydułtów

3 x Bon o wartości 100 zł każdy do sklepu internetowego MORAJ od firmy Moraj z Rybnika

5 x Zestaw słodyczy od firmy Mieszko

6 x Koszulka RowerON 2023 od portalu Nowiny.pl


Nagrody w "Konkursie koszulkowym”

1 x Rower Giant Talon 3 (29``) o wartości 3800 zł od firmy Giant Gliwice

Firma Giant Gliwice jest sponsorem wielu wartościowych nagród w tegorocznym RowerON 2023

A także:

1 x bon na meble o wartości 1000 zł od firmy MAXI-HOME w Raciborza

1 x butelka na wodę od firmy CAMPBOX z Rybnika

1 x licznik rowerowy SIGMA od portalu Nowiny.pl

Już dziś zapraszamy na relację LIVE!

3  listopada o godz. 13.00 zaplanowaliśmy dla Was relację LIVE na portalu Nowiny.pl, gdzie szeroko podsumujemy tegoroczny RowerON 2023 i wytypujemy osoby do wygrania nagród głównych imprezy. Już dziś zapraszamy!

Do studia LIVE zapraszają Marek Kuder i Ewa Węgrzyn z ekipy RowerON, którzy prowadzili również zeszłoroczne studio

Powodzenia. Wsiadajcie na koło. Będzie wesoło!

Zobaczcie CLIP z otwarcia RowerON 2023!


RAMOWY HARMONOGRAM RowerON2023:

17 – 30 kwietnia – rejestracja uczestników – ZAKOŃCZONA!

22 maja – 9 czerwca – odbiór bezpłatnych i płatnych pakietów startowych przez uczestników w wybranych podczas rejestracji punktach odbioru – ZAKOŃCZONE!

10 – 30 maja – prezentacja 16 tras RowerON 2023 (www.roweron.pl i FB RowerON) – ZAKOŃCZONA!

3 czerwca  – oficjalny start RowerON 2023 – event - Racibórz, Park Roth, godz.11.00-13.30 – ZAKOŃCZONA!

3 czerwca – 21 października – realizacja wyzwania przez uczestników – przejechanie minimum 5 z 16 tras zaproponowanych przez Organizatora (w trakcie trwania projektu dodatkowo trzy specjalne czelendże, "konkurs koszulkowy"oraz dodatkowe eventy z nagrodami od sponsorów) - ZAKONCZONA!

22 – 25 października – wysyłanie do Organizatora podsumowania wyzwania (tj. zdjęć z tras) przez uczestników celem przyznania unikatowych medali, oraz zgłoszeń w „konkursie koszulkowym”  - W TRAKCIE! EDIT: Wydłużamy termin wysyłania zgłoszeń do 26 października do godz. 23.59.

3 listopada  godz. 13.00 – relacja LIVE z zakończenia RowerON 2023 i wytypowanie zwycięzców nagród w „konkursie koszulkowym” i wśród Mistrzów RowerON-u

29 listopada - 31 grudnia – odbiór medali w punktach odbioru

Bądź na bieżąco!

Koniecznie dołącz do grupy @RowerON na Facebooku, gdzie znajdziesz bieżące informacje o przebiegu wyzwania, dużo inspiracji i całe mnóstwo pozytywnej energii.

Zobacz również poniżej listę naszych sponsorów i partnerów tegorocznej edycji 2023. Lista wspierających nas firm i instytucji ciągle rośnie i jest aktualizowana. A jeśli masz firmę i chcesz zostać sponsorem tegorocznej największej imprezy rowerowej w regionie napisz do nas na roweron@nowiny.pl. Mamy super pakiety sponsorskie dla firm i instytucji!

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz jak przebiegał RowerON 2023 tutaj

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz jak przebiegał RowerON 2022 tutaj


Chcemy się też pochwalić, że RowerON 2021 i 2022, dostał nominację w prestiżowym konkursie SGL LOCAL PRESS  do nagrody za najlepszą „akcję społeczną” zorganizowaną przez wydawnictwa lokalne w całej Polsce!

Organizatorem III edycji RowerON-u jest Wydawnictwo Nowiny Sp. z o.o. Wydawnictwo Nowiny, jako wydawca tygodników Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie, bezpłatnych czasopism Magazyn Rybnicki, Nowiny Jastrzębskie, Nowiny Żorskie, regionalnego portalu informacyjnego Nowiny.pl (zasięg działania – Subregion Zachodni woj. śląskiego), portal JastrzebieOnline.pl, Agronowiny.pl, serwisu rekrutacyjnego Praca.nowiny.pl oraz pomysłodawca i organizator wielu akcji społecznych, od wielu lat promuje lokalny patriotyzm, tradycje i zdrowy styl życia. Nasze projekty tego typu np. „Cudze chwalicie, swego nie znacie – Skarby Ziemi Raciborskiej i Wodzisławskiej”, „100 Autorytetów na 100-lecie Niepodległości”, „Kupuję-Ratuję”, „Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty”, konkurs "Czas na Śląskie", „Festiwal Przedsiębiorczości”, „InspiratON. Czas na Zawodowców”, "Dni Otwartych Drzwi" od lat cieszą się uznaniem i mają duży rezonans społeczny i medialny, a nawet zdobywają uznanie w ogólnopolskich konkursach branżowych.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].