Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Uczestnicy RowerON-u 2023. Nagrody czekają. Relacja LIVE 3 listopada!

Zakończyła się III edycja wyzwania rowerowego RowerON 2023. Rekordowe 1600 uczestników od 3 czerwca do 21 października realizowało główną ideę tegorocznej imprezy – przejechanie 16 tras wyznaczonych w 8 powiatach przez organizatora - portal Nowiny.pl, celem zdobycia medalu, tytułu Mistrza RowerON-u 2023 i wspaniałych nagród. 26 października o godz. 23.59 zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń ze zdjęciami. Teraz ekipa RowerON-u dokona weryfikacji przesłanych formularzy, by przyznać medale oraz wytypować osoby do przyznania prawie 100 nagród głównych dla Mistrzów RowerON-u i w „konkursie koszulkowym”.

Uczestnicy RowerON-u 2023. Nagrody czekają. Relacja LIVE 3 listopada!
Ekipa RowerON-u do 3 listopada dokona weryfikacji nadesłanych zgłoszeń przez uczestników. Od lewej na zdjęciu: Ewa Węgrzyn, Kasia Maciejowska, Paweł Okulowski, Monika Pilch, Mateusz Szynol, Basia Frydryk, Marek Kuder

EDIT 3.11.2023r: Zobaczcie relację LIVE z podsumowania RowerON2023 i rozdania nagród

Już dziś zapraszamy na relację LIVE!

3  listopada o godz. 13.00 zaplanowaliśmy dla Was relację LIVE na grupie Facebook RowerON i  portalu Nowiny.pl, gdzie szeroko podsumujemy tegoroczny RowerON 2023 i wytypujemy osoby do wygrania nagród głównych imprezy. Już dziś zapraszamy!

Do studia LIVE zapraszają Marek Kuder i Ewa Węgrzyn z ekipy RowerON, którzy prowadzili również zeszłoroczne studio

  Ten unikatowy medal otrzymają uczestnicy!

  Dla Mistrzów RowerON-u mamy do rozdania ok. 100 nagród!

  nagroda główna: 1 x Trenażer OREKA O5 z czujnikiem kadencji o wartości 6 699 zł od firmy Bike System z Rybnika

  OREKA O5 to trenażer dla prawdziwych wyjadaczy wirtualnego ścigania. Przysłowiowe ,,must have’’ dla kolarzy szosowych, przełajowych i górskich. ERGODYNAMIC system wspomoże Cię nie tylko w przygotowaniach, ale również wyciśnie maksimum z twojej rozgrzewki. Świetna pomysł dla poszukujących kompaktowego, łatwego w transporcie trenażera, którego zabiorą wszędzie ze sobą do firmy.

  A także:

  1 x Voucher* do sklepu rowerowego GIANT GLIWICE o wartości 4000 zł od firmy Giant Gliwice
  *do wykorzystania na rower marki Giant lub akcesoria marki Giant. Voucher nie łączy się z innymi promocjami.

  1 x Bagażnik rowerowy na hak Taurus Basic Plus 3 o wartości 1400 zł  od firmy TAURUS

  1 x Bagażnik rowerowy Taurus BikeUp Pro o wartości 360 zł od firmy TAURUS

  2 x Bagażnik rowerowy Taurus BikeUp Pro o wartości 360 zł każdy od firmy AUTO-PRUSICKI z Raciborza

  2 x Voucher na przegląd serwisowy roweru o wartości 250 zł każdy w Serwisie Rowerowym Szprycha w Raciborzu

  1 x Zestaw dziecięcy: bidon dziecięcy, dzwonek dziecięcy, zapinka do roweru + uchwyt na bidon + 1 kamizelka odblaskowa od firmy Giant Gliwice

  3 x Wodoodporny uchwyt na rower od firmy Giant Gliwice

  7 x Uchwyt na telefon na rower  od firmy Giant Gliwice

  1 x Zestaw lampek: 1 tylna lampka + 1 przednia lampka (futura) od firmy Giant Gliwice

  1 x Zestaw lampek: 1 tylna lampka + 1 przednia lampka (futura) od firmy Giant Gliwice

  6 x Siodło rowerowe do roweru od firmy Giant Gliwice

  3 x Zestaw: licznik rowerowy Sigma +  uchwyt na bidon od firmy Giant Gliwice

  5 x Zestaw: pompka rowerowa + lampka przód (futura) od firmy Giant Gliwice

  1 x Zestaw: lampka przód (futura) + kamizelka odblaskowa od firmy Giant Gliwice i Campbox z Rybnika

  30 x Toreb prezentowych od firmy Eko-Okna z Kornic

  1 x Profesjonalny zegarek sportowy Sigma od firmy Giant Gliwice

  10 x Zestaw kosmetyków rowerowych od firmy Mikesz z Rydułtów

  3 x Bon o wartości 100 zł każdy do sklepu internetowego MORAJ od firmy Moraj z Rybnika

  5 x Zestaw słodyczy od firmy Mieszko

  6 x Koszulka RowerON 2023 od portalu Nowiny.pl


  Nagrody w "Konkursie koszulkowym”

  1 x Rower Giant Talon 3 (29``) o wartości 3800 zł od firmy Giant Gliwice

  Firma Giant Gliwice jest sponsorem wielu wartościowych nagród w tegorocznym RowerON 2023

  A także:

  1 x bon na meble o wartości 1000 zł od firmy MAXI-HOME w Raciborza

  1 x butelka na wodę od firmy CAMPBOX z Rybnika

  1 x licznik rowerowy SIGMA od portalu Nowiny.pl

  Powodzenia. Wsiadajcie na koło. Będzie wesoło!

  Zobaczcie CLIP z otwarcia RowerON 2023!


  RAMOWY HARMONOGRAM RowerON2023:

  17 – 30 kwietnia – rejestracja uczestników – ZAKOŃCZONA!

  22 maja – 9 czerwca – odbiór bezpłatnych i płatnych pakietów startowych przez uczestników w wybranych podczas rejestracji punktach odbioru – ZAKOŃCZONE!

  10 – 30 maja – prezentacja 16 tras RowerON 2023 (www.roweron.pl i FB RowerON) – ZAKOŃCZONA!

  3 czerwca  – oficjalny start RowerON 2023 – event - Racibórz, Park Roth, godz.11.00-13.30 – ZAKOŃCZONA!

  3 czerwca – 21 października – realizacja wyzwania przez uczestników – przejechanie minimum 5 z 16 tras zaproponowanych przez Organizatora (w trakcie trwania projektu dodatkowo trzy specjalne czelendże, "konkurs koszulkowy"oraz dodatkowe eventy z nagrodami od sponsorów) - ZAKONCZONA!

  22 – 26 października – wysyłanie do Organizatora podsumowania wyzwania (tj. zdjęć z tras) przez uczestników celem przyznania unikatowych medali, oraz zgłoszeń w „konkursie koszulkowym”  - ZAKOŃCZONA

  3 listopada  godz. 13.00 – relacja LIVE z zakończenia RowerON 2023 i wytypowanie zwycięzców nagród w „konkursie koszulkowym” i wśród Mistrzów RowerON-u

  29 listopada - 31 grudnia – odbiór medali w punktach odbioru

  Bądź na bieżąco!

  Koniecznie dołącz do grupy @RowerON na Facebooku, gdzie znajdziesz bieżące informacje o przebiegu wyzwania, dużo inspiracji i całe mnóstwo pozytywnej energii.

  Zobacz również poniżej listę naszych sponsorów i partnerów tegorocznej edycji 2023. Bez ich wsparcia RowerON by nie zainstniał. Dziękujemy!
  A jeśli masz firmę i chcesz zostać sponsorem przyszłorocznej największej imprezy rowerowej w regionie w roku 2024 napisz do nas już dziś na roweron@nowiny.pl. Mamy super pakiety sponsorskie dla firm i instytucji!

  Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz jak przebiegał RowerON 2023 tutaj

  Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz jak przebiegał RowerON 2022 tutaj


  Chcemy się też pochwalić, że RowerON 2021 i 2022, dostał nominację w prestiżowym konkursie SGL LOCAL PRESS  do nagrody za najlepszą „akcję społeczną” zorganizowaną przez wydawnictwa lokalne w całej Polsce!

  Organizatorem III edycji RowerON-u jest Wydawnictwo Nowiny Sp. z o.o. Wydawnictwo Nowiny, jako wydawca tygodników Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie, bezpłatnych czasopism Magazyn Rybnicki, Nowiny Jastrzębskie, Nowiny Żorskie, regionalnego portalu informacyjnego Nowiny.pl (zasięg działania – Subregion Zachodni woj. śląskiego), portal JastrzebieOnline.pl, eZory.pl, Agronowiny.pl, serwisu rekrutacyjnego Praca.nowiny.pl oraz pomysłodawca i organizator wielu akcji społecznych, od wielu lat promuje lokalny patriotyzm, tradycje i zdrowy styl życia. Nasze projekty tego typu np. „Cudze chwalicie, swego nie znacie – Skarby Ziemi Raciborskiej i Wodzisławskiej”, „100 Autorytetów na 100-lecie Niepodległości”, „Kupuję-Ratuję”, „Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty”, konkurs "Czas na Śląskie", „Festiwal Przedsiębiorczości”, „InspiratON. Czas na Zawodowców”, "Dni Otwartych Drzwi" od lat cieszą się uznaniem i mają duży rezonans społeczny i medialny, a nawet zdobywają uznanie w ogólnopolskich konkursach branżowych.

  Zapoznaj się z regulaminem
  zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].