Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS wygrał na wyjeździe ze Spójnią Landek

Zwycięstwem piłkarzy GKS 1962 Jastrzębie zakończyło się niedzielne spotkanie z drużyną Spójnia Landek. Mimo gry w dziesiątkę od drugiej połowy, jastrzębianie wygrali 4:1.

GKS wygrał na wyjeździe ze Spójnią Landek

3 listopada, piłkarze GKS-u grali z ostatnią drużyną w tabeli. Pierwszy gol padł w 16. minucie po strzale Patryka Dudzińskiego. Kolejną bramkę strzelił Tomasz Kocerba w 36. minucie. W 44. minucie po czerwonej kartce dla bramkarza, Grzegorza Drazika, jastrzębianie musieli grać w dziesiątkę. Wtedy też honorową bramkę z karnego strzelił Radosław Folek z Spójni Landek.

Na kolejną bramkę trzeba było czekać do 83. minuty, kiedy to rzut karny wykorzystał Kamil Gorzała. Na zakończenie, w 87. minucie czwartą bramkę dołożył ponownie Patryk Dudziński. Zwycięstwo GKS-u zapewniło piłkarzom pozycję lidera.

Spójnia Landek - GKS 1962 Jastrzębie 1:4 (1:2)
0:1 Patryk Dudziński '16
0:2 Tomasz Kocerba '36
1:2 Radosław Folek '44 (karny)
1:3 Kamil Gorzała '83 (karny)
1:4 Patryk Dudziński '87

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Monia (77.253. * .240) 06.11.2013 12:42

Kukurydza i nic więcej..