Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pomarańczowi nie zagrają już w LM

Rewanżowy mecz z Sir Safety Perugia zdecydował o odpadnięciu Jastrzębskiego Węgla z rywalizacji w Lidze Mistrzów. Jastrzębianie przegrali 2:3.

Pomarańczowi nie zagrają już w LM

W drugim meczu z włoską drużyną jastrzębianom nie udało się ugrać nawet jednego seta (w poprzednim było 2:3 dla Perugii). Przez cały mecz siatkarze Perugi radzili sobie lepiej. Błędy siatkarzy Jastrzębskiego Węgla i dobra dyspozycja ich rywali nie pozwoliła jastrzębianom nawiązać równiej walki. Najbliżej remisu pomarańczowi byli pod koniec drugiego seta, kiedy zbliżyli się do wyniku na jeden punkt (19:18). Lepsi okazali się jednak włosi. Ostatni set przypieczętował zwycięstwo Sir Safety Perugia.

Sir Safety Perugia – Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:18, 25:22, 25:17)

Sir Safety Perugia: Atanasijević, De Cecco, Fromm, Beretta, Vujević, Buti, Giovi (libero) oraz Sunder, Paolucci, Tzioumakas.

Jastrzębskie Węgiel: Łasko, Gierczyński, Pajenk, Masny, Quesque, Czarnowski, Wojtaszek (libero) oraz Malinowski, Filippov, Kosok.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~mk (84.234. * .81) 23.02.2015 13:31

nie ględźcie, trafili na dobry zespół, nie ma zmienników na przyjęciu (kontuzje), więc nie można było oczekiwać za dużo. Do tego Łasko i Gierczyński maja swoje lata....

~ryl (89.77. * .113) 20.02.2015 19:01

doć im wincyj kosy to bydą groć dolej!

~Gość (85.202. * .19) 20.02.2015 10:22

jak się skończy finansowanie to pozostanie liga amatorska.

~ekspert (195.34. * .136) 20.02.2015 09:58

Zagórowski, weź ze sobą tych siatkarskich najemników. Oni mają te miasto i ten klub w *****.Dla nich tylko kasa od górników się liczy.