Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Granica Ruptawa w IV lidze. Historyczny awans

Piłkarze Granicy Ruptawa pokonali w ostatnim meczu Rymer Rybnik 4:1 i tym samym awansowali do IV ligi. To historyczny awans dla tego klubu.

Granica Ruptawa w IV lidze. Historyczny awans

Jastrzębianie mogli się cieszyć z pierwszego gola już w 7. minucie. Odpowiedź zawodników z Rybnika nadeszła w 27. minucie, kiedy to Mateusz Ciepły wyrównał stan na 1:1. Podopieczni Adama Śmigielskiego (występującego również jako zawodnik) nie poddali się i w przeciągu dwóch minut zdobyli dwa gole - w 36. minucie (Gryta) i w 38. (Wojtków). Przed przerwą jastrzębianie dorzucili jeszcze czwartego gola. Po raz drugi do bramki rywala trafił Bartosz Wojtków. W drugiej połowie było już spokojniej, ponieważ nie padły już żadnej bramki.

LKS Granica Ruptawa - Rymer Rybnik 4:1 (4:1)
1:0 - Michał Ćmich 7'
1:1 - Mateusz Ciepły 27’
2:1 - Paweł Gryta 36'
3:1 - Bartosz Wojtków 38'
4:1 - Bartosz Wojtków 44'

LKS Granica Ruptawa: Paś, Bielecki, Ćmich, Gryta Kowal, D. Łyżwa, Mgłosiek (M. Łyżwa), Muras, Piekarski, Wojtków (Śmigielski), Zaręba

Rymer Rybnik: Podpłoński, G. Brzoska, Ł. Brzoska, Ciepły, Czarnecki, Juzek, Łukoszek, Moskal, Pielczyk (Gabrysiak), Beniamin Pyszny (Błażej Pyszny), Smołka

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (82.160. * .113) 10.06.2015 12:49

jacy jastrzębianie ??!!! chyba RUPTAWIOKI !!! hej hej GRANICA !!!

~Gość (83.22. * .135) 09.06.2015 23:48

Bzie też awans