Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W niedzielę Bieg Kobiet. Będę utrudnienia w ruchu

W niedzielę 22 maja ulicami naszego miasta przebiegną zawodniczki III Jastrzębskiego Biegu Kobiet "Kobiety na 5+". Na trasie pojawi się ponad aż 1000 biegaczek, najwięcej jak do tej pory.

W niedzielę Bieg Kobiet. Będę utrudnienia w ruchu

Start odbędzie się o godzinie 11:00 spod Urzędu Miasta. Trasa o długości 5,3km będzie biegła al. Piłsudskiego i Jana Pawła II. Meta ulokowana jest na stadionie miejskim.

W związku z tym w godzinach 10:30 do 12:45 wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów. Odcinek al. Piłsudskiego i Jana Pawła II będzie zamknięty. Podajemy orientacyjny czas zamknięcia ulic:

2 Nitki Jezdni - LINIA STARTU – Aleja Piłsudskiego przy Urzędzie Miasta
Zamknięte : 10.30-11.25 

Od Ronda Centralnego do Głównego Skrzyżowania Alei Piłsudskiego (1 nitka)
Zamknięte : 10.30 – 11.35 

Od Skrzyżowania Alei Piłsudskiego z ul. Mazowiecką i Warszawską z sygnalizacją świetlną  do Ronda Sikorskiego (1 nitka)
Zamknięte :  10.30-11.40 

Od Ronda Sikorskiego do Nawrotu przy Szpitalu Wojewódzkim (1 nitka)
Zamknięte : 10.30 – 11.50 

Od Nawrotu przy Szpitalu Wojewódzkim do Ronda Sikorskiego (2 nitka)
Zamknięte : 10.30 – 12.00

Od Ronda Sikorskiego do Głównego Skrzyżowania Alei Piłsudskiego ( 2 nitka)
Zamknięte : 10.30 – 12.10 

Od Głównego Skrzyżowania Alei Piłsudskiego do Ronda Centralnego (2 nitka)
Zamknięte : 10.30 - 12.20 

Od Ronda Centralnego do Urzędu Miasta (2 nitka)
Zamknięte : od 10.30 – 12.30

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~gosc (89.79. * .44) 20.05.2016 21:25

A gdzie pojada autobusy jak ktos jedzie do pracy.