Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Sensacyjna wygrana GKS-u. Olimpia pokonana!

W sobotę drużyna GKS-u Jastrzębie pokonała przy ul. Harcerskiej Olimpię Grudziądz 1:0. Zwycięstwo zapewniło naszym piłkarzom awans do II rundy Pucharu Polski, a to za sprawą wycofania się z drużyny Zawiszy Bydgoszcz.

Sensacyjna wygrana GKS-u. Olimpia pokonana!

Piłkarze GKS-u podjęli równorzędną walkę z rywalem, który na co dzień gra o dwie klasy rozgrywek wyżej. Mecz toczony w niesprzyjających warunkach atmosferycznych był wyrównany i nie brakowało w nim sytuacji podbramkowych. Warto tu wspomnieć o wspaniałej postawie naszego bramkarza Grzegorza Drazika.

Ostatecznie lepsi okazali się zawodnicy z Jastrzębia, którzy w 84. minucie po zamieszaniu pod bramką Olimpii i uderzeniu Daniela Szczepana zdobyli zwycięską bramkę.

W II rundzie Pucharu Polski GKS może trafić na najlepsze drużyny z Ekstraklasy. Najprawdopodobniej mecz odbędzie się również w Jastrzębiu. 10 sierpnia możemy więc być świadkami wielkiej piłkarskiej uczty przy Harcerskiej.

GKS 1962 Jastrzębie – Olimpia Grudziądz 1:0 (0:0)
1:0 – Szczepan, 84 minuta

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik – Mazurkiewicz, Kawula, Szymura, Kulawiak – Kopacz (73. Szczęch), Musioł, Tront, Ali – Jadach, Szczepan
Olimpia Grudziądz: Wrąbel – Ciehcanowski, Żitko, Malec, Jasiński (83. Woźniak) – Kłus, Smoliński – Kurowski, Kaczmarek (64. Klemenz), Skórecki (46. Trzepacz) – Angielski

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Olaf (87.207. * .163) 18.07.2016 16:49

Taka sensacja, która nikogo nie obchodzi !!

~Janek (87.207. * .126) 18.07.2016 14:05

Pięknie. Choć piłka nożna nie jest moją pasją. Ale drużyna jest z mojego miasta. jest z czego się cieszyć.