Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W niedzielę kobiety wyjdą na ulice

W najbliższą niedzielę 1200 kobiet wybiegnie na ulice. Wszystko to z okazji IV Biegu Kobiet oraz Marszu Nordic Walking, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem uczestników.  Trasa marszu i biegu liczyć będzie 5,3 km. 

W niedzielę kobiety wyjdą na ulice

Organizatorem tego wielkiego przedsięwzięcia sportowego jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju. Niedziela będzie wielkim świętem sportu w mieście, ale też należy liczyć się ze sporymi utrudnieniami dla kierowców, w godz. 10:30-12:00. Część ulic będzie wyłączona z ruchu i trzeba będzie skorzystać z objazdów. Zawodniczki wyruszą spod Urzędu Miasta o godzinie 11, pobiegną alejami Piłsudskiego i Jana Pawła II. Przed Siedzibą Jastrzębskiej Spółki Węglowej panie zawrócą i pobiegną z powrotem pod Urząd Miasta. Meta będzie znajdowała się na Stadionie Miejskim. Każda startująca w zawodach mama będzie mogła zostawić swoje dziecko pod fachową opieką w tak zwanym „Biegusiowym Przedszkolu”.

Jest też coś dla tych, którzy nie pobiegną. Z myślą o nich został przygotowany konkurs dla kibiców. Wystarczy tylko chętna do kibicowania grupka. Może to być paczka znajomych, klasa szkolna, grupa przedszkolna. Osoby zainteresowane zgłaszają swoją grupę u organizatora imprezy (MOSiR) i kibicują. Dla najbardziej pomysłowych i zaangażowanych przewidziane są nagrody.

Oficjalna strona biegu

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Do bezwąsacza (89.72. * .170) 27.05.2017 13:40

A ty mógłbyś już kiedyś wyjść z tego baru

~j (83.4. * .128) 26.05.2017 22:35

Z Galerii przeniosły jeden dzień na ulicę.

~Smutny pan bez wąsa. (89.72. * .253) 25.05.2017 09:44

Czego spodziewać ....po kobietach z Jastrzębia- Zdroju wychodzą na ulicę.