Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kolejki przed meczem GKS-u Jastrzębie

Ogromne kolejki do kas po bilet przed meczem GKS 1962 Jastrzębie ze Stalą Stalowa Wola wywołały niezadowolenie wśród kibiców. Klub GKS wydał oświadczenie w tej sprawie. Całe zamieszanie spowodowane było brakiem profili internetowych kibiców, które trzeba było założyć tuż przed meczem.

Kolejki przed meczem GKS-u Jastrzębie

System Elektronicznej Identyfikacji Kibiców wymusza, aby każdy, kto wchodzi na trybuny posiadał swój osobisty profil założony na stronie klubu. Przed meczem GKS 1962 Jastrzębie ze Stalą Stalowa Wola kasjerki musiały założyć aż 456 takich profili, co wydłużyło czas oczekiwania w kolejce.

-  Otwarte były tylko dwie kasy biletowe, ponieważ na chwilę obecną klub nie dysponuje większą ilością sprzętu potrzebnego do sprzedaży biletów. Jednak według analizy firmy wdrażającej ten system, ta ilość kas jest wystarczająca do obsługi takiej ilości kibiców. Problemem była jednak ilość założonych profili, a właściwie ich brak, ponieważ wiele osób czekało z tym do ostatniej chwili. Jak Państwo zauważyli, wszystkie osoby posiadające karnet lub bilet kupiony w przedsprzedaży w Sklepie Kibica lub w domu (i które miały go wydrukowany), bez żadnego problemu weszły na spotkanie przed pierwszym gwizdkiem. Dlatego cały czas zachęcamy do zakupu karnetów lub biletów w przedsprzedaży, dzięki czemu nie będziecie musieli Państwo czekać w kolejkach do kas biletowych.  Biorąc pod uwagę powyższe punkty, zachęcamy i apelujemy do zakładania profili na stronie www.bilety.gksjastrzebie.com. Prosimy również o poinformowanie osób, które mogą mieć ograniczony dostęp do Internetu, o konieczności zakładania takich profili lub o pomoc w ich zakładaniu swoim dziadkom, ojcom, wujkom, kolegom itp. Osoby, które nie mają dostępu do Internetu mogą także taki profil założyć w Sklepie Kibica w Gwarku. Przed meczem z ŁKS-em ruszymy także z kampanią informacyjną, a na mieście pojawią się plakaty przypominające o konieczności założenia profilu oraz zachęcające do kupna biletów w przedsprzedaży - informuje w specjalnie wydanym oświadczeniu Klub GKS 1962 Jastrzębie.

Władze klubu apelują również kulturalne zachowanie w stosunku do kasjerek. Nieodpowiednie zachowanie może skutkować zakazem wejścia na mecz.

9 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (83.26. * .13) 01.04.2018 00:10

Nie narzekajcie. I tak lepiej niż na siatkówce. Tam baba gubi bilety zarezerwowane i jeszcze wrzeszczy . Dasz kawa to się znajdują. To je biznes.

~kibic 62 (89.77. * .246) 16.03.2018 01:33

Co wy ludziska chcecie? Wyrobisz sobie profil tam kupisz bilet i pokazesz go z telefonu bo tez tak idzie w formie pdf!!!! Co tu za trudność?

~polgks (94.254. * .124) 14.03.2018 18:57

http://katowickisport.pl/pilka-nozna/ii-liga,jastrzebie-zdroj-popiera-sport-i-wychowankow-klubu-,artykul,847168,1,13694.html

Nareszcie coś sensownego nt. stadionu!!! Uciekać z amfiteatru przy harcerskiej!!

~Gość (83.10. * .223) 14.03.2018 08:50

Do aron: a czujesz się bezpiecznie w tych czasach na meczu, bo ja nie , szczególnie jak idę z synem, a on widzi jak pseudokibice grzecznie i kulturalnie dopingują !!! Pełna kontrola tych .......!!!!

~aron (84.234. * .82) 13.03.2018 21:19

Zero organizacji...totalny burdel !!! powymyślali jakieś karty kibica ...a gdzie ochrona danych osobowych? gorzej niż za komuny...wtedy mnie nikt nie kontrolował i nie obmacywał przy wejściu na mecz!!!

~Grzegorz (89.67. * .24) 13.03.2018 20:59

Do rob. To prawda co mowisz tylko i jednych i drugich obowiazywaly te dwie same kasy. Pozostale dwie byly dla posiadaczy biletow i karnetów. Najwazniejsze ze tylko raz podaje sie te dane.

~Do rob (89.77. * .154) 13.03.2018 18:00

Tak cięzko było kupic bilet w przedsprzedaży?
Najlepiej od razu stekać i nie widzieć swojej winy....

~rob (89.64. * .48) 13.03.2018 16:20

niestety nie piszecie dokonca prawdy wielu ludzi w tej kolejce miało założone karty kibica (profile) lecz nie mieli biletów na mecz. Niestety organizatorzy niepomysleli o takiej ewentualności

~Zielona mila (94.254. * .43) 13.03.2018 15:49

Władze klubu powinny zaapelowac do gościa w Zielonej bluzie który wyszedł do stojących kibiców przed kasa i i zaczął używać niecenzuralnych słów a było tam dużo dzieci.
Znaki szczególne to napis na bluzie GKS Jastrzębie. Podchodził do tych biednych ludzi i się wyrażał
Kpina i brak szacunku dla zwykłych ludzi