Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ile przepłyniesz w 12 minut? MOSiR w Jastrzębiu zaprasza na test Coopera

MOSiR w Jastrzębiu zaprasza na "Lagunę". Będzie można sprawdzić swoją kondycję w siódmej edycji testu Coopera. Przewidziano limit miejsc, nie warto więc czekać ze zgłoszeniem.

Ile przepłyniesz w 12 minut? MOSiR w Jastrzębiu zaprasza na test Coopera
Wynik uzyskany (z dokładnością do 5m) przez każdego uczestnika w zależności od płci oraz wieku, będzie podstawą do oceny na jakim poziomie jest wydolność oraz technika pływania. / fot. ilustracyjne freepik

Styl dowolny - uczestnicy sami decydują. W organizowanym przez jastrzębski MOSiR teście Coopera chodzi bowiem o przepłynięcie jak najdłuższego dystansu w 12 minut. Wydarzenie zaplanowano na sobotę, 25 lutego. Zapisy właśnie ruszyły.

Test odbędzie się na Krytej Pływalni LAGUNA przy ul. Warszawskiej 11. Start o 16:00, organizator zapewnia jeden tor na rozgrzewkę, podczas trwania całej imprezy.

Start pierwszej serii zaplanowano na 16:10, kolejne serie - co 20 min, tj. 16:30; 16:50; 17.10; 17.30.

Udział jest bezpłatny, natomiast limit uczestników Pływackiego Testu Coopera wynosi 50 osób. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

- Akcja ma na celu promowanie zdrowego stylu życia, pływania jako aktywności ruchowej oraz zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa sportowego - wyjaśniają organizatorzy zapraszając do udziału.

Więcej szczegółów znajduje się TUTAJ.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].