Piłkarskie sparingi – wyniki z 17/19.02.2023 [Aktualizacja]

Do inauguracji rundy wiosennej zostało jeszcze trochę czasu, jednak drużyny naszego regionu podczas każdego weekendu szlifują swoją formę w meczach sparingowych. Rezultaty wielu spotkań nieco zaskakują, ale pamiętajmy o tym, że zimowy okres przygotowawczy rządzi się innymi prawami. Sprawdź wyniki 50 ostatnich spotkań.

Piłkarskie sparingi – wyniki z 17/19.02.2023 [Aktualizacja]
BS Polonia Bytom – GKS Jastrzębie. Fot. www.gksjastrzebie.com
  • BS Polonia Bytom – GKS Jastrzębie 3:1 (2:1)
  • Odra Wodzisław Śląski – LKS Orzeł Łękawica 3:1 (2:0)
  • Odra Wodzisław Śląski – LKS Raszczyce 2:2 (1:1)
  • KS ROW 1964 Rybnik – GKS Pniówek 74 Pawłowice 0:5 (0:2)
  • TS Szombierki Bytom – KS Unia Turza Śląska 2:1 (2:0)
  • KS Decor Bełk – MKS Śląsk Świętochłowice 2:2 (1:1)
  • LKS Forteca Świerklany – Unia Racibórz 3:2 (2:0)
  • GLKS Włókniarz Kietrz – LKS 1908 Nędza 0:6 (0:4)
  • LKS Krzyżanowice – LKS Pawłów 6:11 (2:4)
  • KS Czarni Gorzyce – GKS Pierwszy Chwałowice 6:0 (4:0)
  • GKS Jastrzębie II – LKS Unia Kosztowy 2:3 (1:3)
  • LKS Naprzód Czyżowice – LKS Wisła Strumień 3:2 (1:0)
  • KS Kolejarz Chałupki – LKS Zameczek Czernica 3:2 (2:1)
  • LKS Granica Ruptawa – LKS Błyskawica Drogomyśl 2:2 (1:2)
  • LKS Odra Nieboczowy – LKS Jedność Jejkowice 3:2 (1:0)
  • KS Polonia Marklowice – GKS Dąb Gaszowice 3:3 (1:2)
  • MKS Concordia Knurów – LKS Naprzód 32 Syrynia 4:3 (2:0)
  • KS Przyszłość Rogów – LKS Studzienna 5:4 (3:1)
  • LKS Silesia Lubomia – KS Naprzód Borucin 6:0 (3:0)
  • LKS Płomień Ochojec – LKS Start Pietrowice Wielkie 5:3 (2:1)
  • LKS Czarni Nowa Wieś – GKS Naprzód-23 Rydułtowy 1:7 (1:3)
  • LKS Lyski – LKS Ocice Racibórz 4:1 (1:1)
  • LZS Odrzanka Dziergowice – LKS Buk Rudy 4:4 (2:1)
  • LKS Zgoda Zawada Książęca – LKS Wojnowice 5:3 (3:1)
  • LKS 07 Markowice – KS Polonia Ściborzyce Wielkie 2:1 (1:1)
  • LKS Olszynka Olza – LKS Rozwój Bełsznica 1:6 (1:3)
  • LKS Ruch Stanowice – LKS Naprzód 46 Zawada 7:1 (4:0)
  • KS Rymer Rybnik – KRS TKKF Sokół Chwałęcice 1:3 (1:1)
  • KS Górnik Boguszowice – KS 94 Rachowice 6:4 (2:3)
  • LKS Borowik Szczejkowice – LKS Gardawice 5:0 (2:0)
  • MKS 32 Radziejów-Popielów – KS Poltent Inter Krostoszowice 0:6 (0:2)
  • TKKF Zuch Orzepowice – LKS Zwonowice 7:1 (2:0)
  • KS Polonia Niewiadom – KS Pietraszyn 2:4 (0:0)
  • LKS Orzeł Jankowice – LKS Unia Książenice 4:5 (3:1)
  • LKS Dąb Dębieńsko – KS Sygnały Gotartowice 8:2 (2:0)
  • LKS Górki Śląskie – LZS Kotlarnia-Goszyce 1:3 (1:1)
  • LKS Naprzód 37 Krzyżkowice – KS 25 Kokoszyce 3:3 (2:3)
  • LKS Wypoczynek Buków – KS Wicher Wilchwy 0:8 (0:3)
  • LKS Grzegorzowice – LKS Brzezie 3:3 (0:2)
  • KS ROW 1964 Rybnik (M)* – KS Szczerbice 5:3 (2:1)
  • LKS Płomień Czuchów – LKS Skrbeńsko 4:2 (2:2)
  • TKKF Jedność Grabownia-Golejów – KS Wielopole 7:2 (3:2)
  • LKS Olza Godów – LKS Żar Szeroka 5:3 (1:2)
  • KP Kamień – MKS Czerwionka 1:2 (0:1)
  • MKS Polaris Żory – SKF Rowień 1:12 (0:6)
  • LKS Bojanów – KS Pogoń Wojnowice 4:7 (1:3)
  • LKS Kończyce Małe – KS Świerklany 6:3 (4:2)
  • LKS Baranowice II – MKS Promyk Golasowice 5:0 (1:0)
  • KP Kamień II – LKS Mizerów 5:0 (3:0)
  • LKS Zryw Jastrzębie-Bzie – TJ Internacionál Petrovice 2:4 (1:2)

(M)* – drużyna młodzieżowa

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].