Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi 

Rozgrywki piłkarskie rundy jesiennej prawie zakończone. Na placu gry zostały już tylko ekipy II i III ligi. Teraz nastąpi czas regeneracji i zasłużonego odpoczynku przed wiosenną batalią o mistrzowskie punkty. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki i tabele końcowe 

Drużyny juniorów i trampkarzy nadrobiły swoje zaległości, co oznacza, że zmagania piłkarskie rundy jesiennej w tych kategoriach wiekowych dobiegły już końca. Sprawdź ostatnie rezultaty i tabele 8 różnych grup rozgrywkowych.

Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 24/27.11.2023 

Rozgrywki rundy jesiennej dobiegają końca. W najbliższy weekend na boiskach zobaczymy już tylko zespoły II i III ligi. GKS Jastrzębie zmierzy się ze Stomilem Olsztyn, natomiast Unia Turza Śląska z rezerwami Górnika Zabrze. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi 

Prawie wszystkie drużyny zakończyły już jesienne rozgrywki. Teraz kilka najbliższych miesięcy będzie czasem regeneracji i przygotowań do rundy wiosennej. Jeśli aura pozwoli to za tydzień na boiska wybiegną jeszcze ligowcy. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi 

Jesienne rozgrywki drużyn młodzieżowych dobiegają końca. Najlepsze zespoły już nieco wcześniej zapewniły sobie czołowe pozycje w swoich kategoriach wiekowych, natomiast pozostałe ekipy dopiero na finiszu mogą cieszyć się z osiągniętych...

Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 18/20.11.2023 

Przed nami finisz jesiennej batalii o ligowe punkty. Miejmy nadzieję, że aura będzie łaskawa i wszystkie mecze zostaną rozegrane w dobrych warunkach boiskowych. Podczas przedostatniego w tym roku weekendu piłkarskiego zaplanowano 52 spotkania....

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi 

Sporo drużyn naszego regionu zakończyło już jesienną batalię o mistrzowskie punkty. Wielu trenerów może powoli dokonywać szczegółowej analizy pierwszej części sezonu. Za tydzień na boiska wybiegną jeszcze zespoły kilku pozostałych...

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi 

Większość drużyn młodzieżowych zakończyła już jesienne rozgrywki. W kilku kategoriach wiekowych nieco wcześniej zostali wyłonieni triumfatorzy, a w innych wszystko rozstrzygnie się prawdopodobnie dopiero po ostatnim gwizdku. Zapraszamy do lektury.

Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 10/13.11.2023 

Rozgrywki rundy jesiennej powoli dobiegają końca. Podczas najbliższego weekendu, znaczna część drużyn naszego regionu powalczy o ostatnie w tym roku punkty, które pozwolą nieco bezpieczniej przetrwać do wiosny. Sprawdź dokładny terminarz...

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi 

Ostatnia prosta rundy jesiennej jest zawsze bardzo ciekawa, ponieważ wszystkie zespoły mają apetyt na komplet niezwykle cennych punktów, które dopiero w końcowym rozrachunku będą decydowały o kluczowych rozstrzygnięciach. Zapraszamy do lektury.

GKS Jastrzębie zremisował na inaugurację rundy 

GKS Jastrzębie długo prowadził z Hutnikiem Kraków w pierwszym wiosennym spotkaniu. Rywal gola na wagę remisu strzelił w doliczonym czasie gry.

Piast Gliwice i GKS Jastrzębie podpisały umowę o współpracy 

Dotyczy ona szeroko rozumianej działalności marketingowej i medialnej.

Adrian Tymiński opuścił GKS Jastrzębie 

20-letni pomocnik, który jesienią występował w barwach klubu na zasadzie wypożyczenia z Lecha Poznań, nie będzie dłużej bronił barw GKS-u.

GKS Jastrzębie wygrał ostatni sparing 

W ostatnim meczu kontrolnym GKS Jastrzębie pokonał występujący w III lidze Pniówek Pawłowice 4:1.

Ostatni sparing GKS-u Jastrzębie 

Już w piątek, a nie w sobotę – jak pierwotnie planowano – GKS Jastrzębie rozegra mecz kontrolny z Pniówkiem Pawłowice.

Miejska dotacja dla Akademii GKS Jastrzębie 

90 000 złotych dotacji otrzymała Akademia na realizację zadania „Rozwój szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży w Akademii GKS Jastrzębie”.

Marcin Radzewicz w rezerwach GKS-u Jastrzębie 

Marcin Radzewicz, który na szczeblu centralnym rozegrał ponad 450 spotkań, został grającym asystentem trenera Mateusza Galikowskiego w drugiej drużynie GKS-u.

GKS Jastrzębie rozpoczął szósty tydzień przygotowań 

GKS Jastrzębie rozpoczął szósty tydzień przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2023/24 2 Ligi. W nadchodzącą sobotę podopieczni trenera Dawida Pędziałka rozegrają ostatni sparing przed wznowieniem rywalizacji. 

GKS Jastrzębie zagrał sparing z Ruchem Chorzów 

W piątym sparingu tej zimny GKS Jastrzębie bezbramkowo zremisował z Ruchem Chorzów. 

GKS Jastrzębie kontynuuje przygotowania 

Od wtorku do niedzieli trenują piłkarze GKS-u Jastrzębie. W sobotę czeka ich gra kontrolna w Chorzowie.

GKS Jastrzębie: kolejnych trzech zawodników wypożyczonych 

Dwóch piłkarzy GKS-u Jastrzębie spędzi wiosnę sezonu 2023/24 w Spójni Landek, a jeden zagra w LKS-ie Krzyżanowice.

Wiktor Rusin zawodnikiem GKS-u Jastrzębie 

Niespełna 20-letni jastrzębianin został nowym zawodnikiem GKS-u Z klubem podpisał kontrakt do końca czerwca 2025.

Obrońca GKS-u Jastrzębie wypożyczony do III-ligowca 

Filip Kozłowski, obrońca GKS-u Jastrzębie rundę wiosenną sezonu 2023/24 spędzi w III-ligowym LZS-ie Starowice Dolne.

GKS Jastrzębie przegrał mecz sparingowy 

GKS Jastrzębie przegrał 1:3 z Zagłębiem II Lubin w meczu kontrolnym, który rozegrano w drodze powrotnej ze zgrupowania w Opalenicy.

Jakub Iskra piłkarzem GKS-u Jastrzębie 

Niespełna 22-letni prawy obrońca lub prawy wahadłowy związał się z klubem 2,5-letnim kontraktem. 

Mateusz Chmarek wypożyczony do GKS-u Jastrzębie 

20-letni napastnik trafił z Górnika Zabrze do Jastrzębia na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu.

Gracjan Sajdak włączony do pierwszego zespołu GKS-u Jastrzębie 

16-letni pomocnik wyjechał z drużyną na zimowe zgrupowanie do Opalenicy.

Zobacz więcej