Piłkarze GKS-u Jastrzębie wygrali ze Śląskiem Wrocław [ZDJĘCIA]

Sobotnie spotkanie GKS Jastrzębie ze Śląskiem Wrocław na stadionie przy Harcerskiej zakończyło sie wynikiem 1:0 dla gospodarzy.

GKS Jastrzębie wygrał z rezerwami Śląska Wrocław

W meczu 12. kolejki eWinner 2. Ligi GKS Jastrzębie pokonał przy Harcerskiej 1:0 rezerwy Śląska Wrocław po golu Szymona Gołucha.

GKS Jastrzębie podejmie rezerwy Śląska Wrocław [ZAPOWIEDŹ]

Przed kibicami trzeci z rzędu mecz drużyny GKS-u przy Harcerskiej. Rywalem będą rezerwy ekstraklasowego Śląska Wrocław. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju i rozpocznie się o godzinie 15:00.

Grzegorz Kurdziel: Wiele drużyn drugiej ligi dociera się dopiero w trakcie sezonu [WYWIAD]

W kolejnej rozmowie z cyklu “Kolebka Futbolu” wziął udział Grzegorz Kurdziel, trener drugoligowego GKS-u Jastrzębie. Jak wygląda budowa drużyny? Dlaczego trener zdecydował się na ofertę z tego klubu? Jak duża różnica dzieli drugą ligę od pierwszej? Odpowiedzi na te pytania, a także na wiele innych, poniżej.

Ważna wygrana GKS-u Jastrzębie

W meczu 11. kolejki eWinner 2. Ligi GKS wygrał przy Harcerskiej z rezerwami Zagłębia Lubin 3:1. Gole dla zespołu zdobyli Dariusz Kamiński, Daniel Szymczak i Szymon Gołuch.

Dwóch piłkarzy z Jastrzębia powołanych do reprezentacji Polski

Michał Skóraś oraz Kamil Glik otrzymali powołania do piłkarskiej reprezentacji Polski.

Kontuzja kapitana GKS-u Jastrzębie

W piątkowym meczu przeciwko Stomilowi Olsztyn kontuzji doznał kapitan GKS-u Jastrzębie, Kamil Jadach.

GKS Jastrzębie zremisował we Stomilem Olsztyn

W meczu 10. kolejki eWinner 2. Ligi GKS Jastrzębie zremisował przy Harcerskiej ze Stomilem Olsztyn 1:1. Gola dla GKS-u zdobył w pierwszej połowie z rzutu karnego Daniel Stanclik, a dla Stomilu w 82. minucie Karol Żwir.