Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bezbramkowy remis GKS-u Jastrzębie [ZDJĘCIA]

Bezbramkowym remisem zakończył się sparing GKS -u Jastrzębie z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.

Bezbramkowy remis GKS-u Jastrzębie [ZDJĘCIA]Z.Harazim
Bezbramkowy remis GKS-u Jastrzębie w sparingu z Bruk Betem Termaliką Nieciecza

W sobotnie przedpołudnie GKS Jastrzębie zremisował 0:0 z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza w sparingu rozegranym w Wodzisławiu Śląskim (Jedłownik). Mecz odbył się w trudnych warunkach — temperatura sięgnęła 28 stopni w cieniu, a słońce grzało niemiłosiernie.

Remis bez fajerwerków

Spotkanie nie obfitowało w bramkowe sytuacje. Więcej natomiast działo się w środkowej strefie boiska, gdzie obie drużyny prowadziły intensywną walkę. Najlepszą okazję na zdobycie gola w tym spotkaniu miała Termalika w końcówce meczu, gdy mocny strzał z dystansu trafił w poprzeczkę bramki GKS-u.

Skrót:

BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – GKS JASTRZĘBIE 0:0

Składy:

GKS Jastrzębie: Drazik, Rusik – Baranowski, Kucharczyk, Ziewiec, Kiebzak, Maszkowski, Paprzycki, Kargul-Grobla, Mucha, Siga, Sajdak, Katus, Fietz, Ali, Walczak, Rogala, Jadach, Lech, 3 zawodników testowanych.

Bruk-Bet: Mleczko- Cieśla, Lukas Spendlhofer (55 Hilbrycht),  Farbiszewski- Zaviskyi, Nowakowski, Różycki, Wacławek, Marcinkowski -Fassbender, Deisadze. Od 60 minut grali: Molga-Kasperkiewicz, Biedrzycki, Putiwcew – Jakubik, Karasek, Ambrosiewicz, Dombrovskyi, Wolski- Trubeha, Zapolnik

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].