Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mistrzostwo Europy dla jastrzębianki. Triumfuje polski boks kobiecy

W sobotnim starciu w ringu Laura Grzyb pokonała włoszkę Marią Cecchi. To największe osiągnięcie jastrzębianki.

Mistrzostwo Europy dla jastrzębianki. Triumfuje polski boks kobiecy
- Ta wygrana jastrzębianki jest dowodem na nieustanną determinację, ciężką pracę i pasję, którą Laura Grzyb wkłada w swoją karierę. Jej imponująca wytrzymałość i umiejętności bokserskie zrobiły wrażenie na kibicach, którzy głośno dopingowali ją przez całą walkę - mówią w magistracie (fot. mma.pl)

Po długim treningu i ciężkiej pracy, w końcu udało jej się zdobyć upragniony pas mistrza Europy EBU wagi super koguciej. Jej zwycięstwo było jeszcze bardziej imponujące, ponieważ przyszło po zaciętym pojedynku z niezwykle utalentowaną Włoszką Marią Cecchi.

Pojedynek trwał dziesięć rund, a obie pięściarki dawały z siebie wszystko. Ciosy lądowały na twarzach rywalek, ale żadna z nich nie była w stanie uzyskać przewagi. W siódmym starciu można było zobaczyć, że walka zaczyna odbijać się na kondycji zawodniczek, ale obie wojowniczki nadal walczyły z niezłomnym duchem. W dziewiątej rundzie Maria Cecchi przypuściła mocny atak, ale Laura Grzyb była w stanie wytrzymać i kontynuować walkę. Ostatecznie, po dziesięciu rundach, nie jednogłośnie punktowano na korzyść Polki. To był ogromny triumf dla Laury Grzyb i dla polskiej boksu kobiecego.

- Laura Grzyb to nie tylko mistrzyni Europy EBU, ale także wzór do naśladowania dla młodych pięściarek, które marzą o podobnych osiągnięciach - mówiła po walce prezydent Anna Hetman.

źródło: UM Jastrzębie-Zdrój 

Ludzie

Anna Hetman

Prezydent Jastrzębia-Zdrój

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~MamyŁaźnieNicNieTrzeba (46.204. * .120) 24.04.2023 13:11

.......mówiła po walce Anna Hetman.
A pani Anulka to była w Rzeszowie?