Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pierwszy mecz finału. Jastrzębski Węgiel wygrywa z Grupą Azoty ZAKSA [ZDJĘCIA]

Jastrzębski Węgiel pokonał na własnym parkiecie Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0.

Pierwszy mecz finału. Jastrzębski Węgiel wygrywa z Grupą Azoty ZAKSA [ZDJĘCIA]
Jastrzębscy zawodnicy rozegrali spotkanie na własnej hali. Mecz był bardzo wyrównany. Foto Andrzej Klocek

- W środę 3 maja odbył się pierwszy mecz finałowy PlusLigi między drużynami Jastrzębskiego Węgla i Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Jastrzębscy zawodnicy rozegrali spotkanie na własnej hali. Mecz był bardzo wyrównany. Dzięki wsparciu własnych kibiców jastrzębianie zagrali kapitalne spotkanie i pokonali ekipę ZAKSY Kędzierzyn-Koźle bez straty seta - informuje UM Jastrzębia-Zdroju.

- Od samego początku kibice, jak przystało na Miasto Mistrzów dopingowali i motywowali swoich zawodników, co wpłynęło na ich wspaniałą grę. Z każdym zdobytym punktem przez Jastrzębski Węgiel hala eksplodowała radością i entuzjazmem - mówiła po meczu prezydent Jastrzębia-Zdroju Anna Hetman.

- Mecz nie należał do łatwych, jednak to jastrzębianie mieli przewagę w kluczowych momentach, co pozwoliło im na zwycięstwo. Stephen Boyer został uznany zawodnikiem meczu, ale cała drużyna Jastrzębskiego Węgla zasłużyła na pochwałę za wspaniałą grę. Wygrana w pierwszym meczu przybliża naszych zawodników do końcowego triumfu, ale żeby po niego sięgnąć, muszą pokonać ZAKSĘ jeszcze dwa razy. Kolejne spotkanie finału odbędzie się w najbliższą sobotę w Kędzierzynie-Koźlu, a następne ponownie u nas - czytamy na stronie www.jastrzebie.pl

Źródło:

https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/pierwszy-mecz-finalu-dla-naszej-druzyny

Ludzie

Anna Hetman

Radna miasta Jastrzębie-Zdrój, była prezydent miasta

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].