Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bokserzy z Polski i Czech wzięli udział w Turnieju im. Tadeusza Wijasa [ZDJĘCIA]

Był to już VIII Turniej Bokserski im. Tadeusza Wijasa, podczas którego stoczonych zostało aż 20 walk. Wystartowało w nim 160 zawodników z 13 klubów z Polski i Czech. 

Bokserzy z Polski i Czech wzięli udział w Turnieju im. Tadeusza Wijasa [ZDJĘCIA]
W turnieju udział wzięło 13 klubów. fot. A. Klocek

Bokserzy z Polski i Czech wzięli udział w Turnieju im. Tadeusza Wijasa [ZDJĘCIA]

Najlepszą zawodniczką turnieju została Aleksandra Cyrek, reprezentująca klub BKS Jastrzębie. Doskonałe umiejętności i determinacja przyniosły jej zasłużone zwycięstwo. Wśród mężczyzn najlepszym zawodnikiem został Antoni Brzozok, również z klubu BKS Jastrzębie.

Podczas ceremonii wręczenia nagród przedstawiciele Stowarzyszenia "Jastrzębski Sport" uhonorowali byłych wspaniałych jastrzębskich zawodników. Tadeusz Wijas, został pośmiertnie uhonorowany odznaką "Zasłużony dla Jastrzębskiego Sportu". Drugą osobą, która otrzymała to wyróżnienie, jest Andrzej Kaleta, który wnosił ogromny wkład w rozwój sportu w Jastrzębiu.

Dodatkowe wyróżnienia otrzymali również ci, którzy przyczynili się do budowania historii jastrzębskiego sportu. Laura Grzyb - Mistrzyni Europy oraz Aleksandra Cyrek, brązowa medalistka Mistrzostw Europy Juniorek, zostały uhonorowane za swoje osiągnięcia.

W trakcie ceremonii wręczono również puchary dla zawodników, którzy odnieśli sukcesy w poprzednich zawodach.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].