Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Rozegrali IX Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Tadeusza Wijasa [ZDJĘCIA]  

Już po raz 9. w hali widowiskowo-sportowej w Jastrzębiu-Zdroju odbył się Memoriał Tadeusza Wijasa, podczas którego na ringu zaprezentowali się młodzi zawodnicy.

Gala CAVEMMA 4: Blood Circle w Jastrzębiu-Zdroju rozgrzała halę widowiskową [ZDJĘCIA]  

W piątkowy wieczór 1 marca w Jastrzębiu-Zdroju odbyło się wyjatkowe wydarzenie sportowe. Do hali widowiskowo-sportowej przybyły tłumy na galę walk CAVEMMA 4: Blood Circle. ZOBACZ ZDJĘCIA!

Jastrzębie: Karatecy starli się na XV Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin CARBON CUP [ZDJĘCIA]  

Karatecy z Jastrzębia-Zdroju zaprosili adeptów karate z klubów Polski i nie tylko do udziału w XV Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin CARBON CUP. W turnieju łącznie udział wzięło 270 zawodników z 28 klubów. 

"Mój pas, moja ziemia, moi ludzie!" Laura Grzyb stoczy w Jastrzębiu walkę w obronie tytułu Mistrzyni Europy 

Laura Grzyb stoczy bój w obronie tytułu i pasa Europy EBU wagi super koguciej. Przeciwniczką jastrzębianki będzie brytyjka Stevi Levy. Podczas wieczoru będzie można zobaczyć również Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka (nazwisko jego rywala nie jest jeszcze znane).

W Jastrzębiu trwają "Wakacje z karate". Kiedy można przyjść na trening? [ZDJĘCIA]  

Klub Karate Kyokushin w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza mieszkańców na zajęcia treningowe w ramach akcji "Wakacje z karate". Sprawdziliśmy, jak wyglądają treningi.

Aleksandra Cyrek i Antoni Brzozok z BKS Jastrzębie zwycięzcami na turnieju bokserskim [ZDJĘCIA]  

W trakcie VIII Turnieju Bokserskiego im. Tadeusza Wijasa stoczono aż 20 fascynujących walk. Organizatorzy odebrali 160 zgłoszeń, co dowodzi ogromnemu zainteresowaniu wydarzeniem. Walki odbywały się w różnych kategoriach wagowych i wiekowych.

Bokserzy z Polski i Czech wzięli udział w Turnieju im. Tadeusza Wijasa [ZDJĘCIA]  

Był to już VIII Turniej Bokserski im. Tadeusza Wijasa, podczas którego stoczonych zostało aż 20 walk. Wystartowało w nim 160 zawodników z 13 klubów z Polski i Czech. 

Brąz dla jastrzębianina w Pucharze Polski w Ju-Jitsu 

Młody jastrzębianin Wincent Goraus dwa razy stanął na podium i za każdym razem zdobył brązowy medal. Chłopiec ma 14 lat i trenuje brazylijskie ju-jitsu, popularny sport walki.

Boks na ringu, nie na ulicy. Turniej bokserski dzieci i młodzieży [ZDJĘCIA]  

W sobotę, 15 października w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju odbył się V Międzynarodowy Turniej Bokserski Dzieci i Młodzieży pod hasłem „Boks na ringu, nie na ulicy”. Konkurs zorganizował Klub Sportowy BKS Jastrzębie.

Karatecy z Jastrzębia zdobyli worek medali 

Zawodnicy jastrzębskiego Klubu Kyokushin Karate Kumite wywalczyli aż 12 medali na Sari Cup w Żorach.