Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

"Mój pas, moja ziemia, moi ludzie!" Laura Grzyb stoczy w Jastrzębiu walkę w obronie tytułu Mistrzyni Europy

Laura Grzyb stoczy bój w obronie tytułu i pasa Europy EBU wagi super koguciej. Przeciwniczką jastrzębianki będzie brytyjka Stevi Levy. Podczas wieczoru będzie można zobaczyć również Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka (nazwisko jego rywala nie jest jeszcze znane).

"Mój pas, moja ziemia, moi ludzie!" Laura Grzyb stoczy w Jastrzębiu walkę w obronie tytułu Mistrzyni EuropyKnockOut Promotions
Stevi Levy vs. Laura Grzyb. Bokserskie emocje już 7 października w Jastrzębiu-Zdroju.

Jastrzębianka Laura Grzyb wywalczyła pas Europejskiej Unii Boksu w kwietniu, wygrywając na punkty z Włoszką Marią Cecchi.

Bilety na pojedynek Laury Grzyb - wychowanki Bokserskiego Klubu Sportowego "Jastrzębie" do nabycia w Hali Widowiskowo-Sportowej od poniedziałeku do piątku w godzinach 7.00 - 15.00 lub na stronie eBilet.pl.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~SolidaruchŚmierdzący (46.204. * .137) 04.10.2023 07:49

zaraz po wpisie widać że Jastrzębie Zdrój to teraz wieś - nie to co było za Niemca !

~Kazzz (89.64. * .6) 03.10.2023 16:11

Moje miasto zasłużyło .....Małpki w klatce , nooooooo nieeeeee.

~Kazzz (89.64. * .6) 03.10.2023 16:01

W najgorszych koszmarach ....Są fajniejsze dziwczyny.

~Bialuch (46.204. * .79) 03.10.2023 15:07

Taka ładniutka dziewczynka, potrafi dać po gębie.

~kaznodzieja (89.77. * .80) 03.10.2023 13:42

Królowo czekamy na ciebie i uwielbiamy