Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozpoczęli ostatnią część przygotowań do sezonu

Treningiem na tafli nowego Stadionu Zimowego w Sosnowcu hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozpoczęli w poniedziałek ostatnią część przygotowań do sezonu 2023/24.

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozpoczęli ostatnią część przygotowań do sezonu

Są z nami wszyscy zawodnicy, w tym kadrowicze i obcokrajowcy. Co szczególnie cieszy, chłopcy są w pełni zdrowi, dlatego z optymizmem spotkaliśmy się po urlopach - mówi dyrektor sportowy Leszek Laszkiewicz.

Hokeiści mają za sobą dwa tygodnie wypoczynku, w ramach którego postarali się o regenerację organizmów po trwających dwa miesiące wiosenno-letnich przygotowaniach wytrzymałościowo-siłowych. W sierpniu i na początku września podopieczni Roberta Kalabera będą mogli liczyć na znacznie więcej kontaktów z taflą. Jeszcze we wtorek czekają bowiem treningi w Sosnowcu, ale nie można wykluczyć, iż już w tym tygodniu zespół będzie miał okazję popracować na lodzie Jastora.

W sierpniowej części przygotowań biorą udział wszyscy zawodnicy, w tym również pozyskani wiosną. Klub skompletował kadrę już kilka tygodni temu, co bez wątpienia musi cieszyć trenera Kalabera. Wraz z ekipą trenują także wyróżniający się młodzi wychowankowie Akademii JKH z roczników 2006 i 2007 - Jan Śnieżek, Jakub Futryk, Kacper Michalski i Bartłomiej Stolarski. Co istotne, ten ostatni ma już za sobą problemy z urazem. 

Pierwszy sparing JKH GKS Jastrzębie rozegra już 8 sierpnia w Sosnowcu z miejscowym Zagłębiem. Następnie drużynę czekają wyjazdy za południową granicę.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].