JKH GKS Jastrzębie wygrał z Mistrzem Polski 

Nie po raz pierwszy w tym sezonie okazało się, że JKH GKS Jastrzębie ma nie tylko patent na GKS Katowice, ale również jest "nieproszonym gościem" na obiektach rywali. We wtorkowy wieczór hokeiści po raz trzeci w tym sezonie pokonali urzędującego mistrza Polski, a decydujący cios wyprowadził w dogrywce Dominik Paś tuż po tym, jak Robert...

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali po rzutach karnych 

W niedzielny wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali po rzutach karnych z Tauron Re-Plast Unią Oświęcim 3:4 (0:2, 2:1, 1:0, k. 0:3), jednak mimo porażki zafundowali zastrzyk optymizmu przed fazą play-off.

Fiński napastnik zawodnikiem JKH GKS Jastrzębie 

Do JKH GKS Jastrzębie dołącza Lauri Huhdanpää. Dla fińskiego napastnika to powrót do Polskiej Hokej Ligi po kilku miesiącach spędzonych na Słowacji.

Energa Toruń wywiozła dwa punkty z Jastrzębia [ZDJĘCIA]  

Mimo dwukrotnej przewagi w oddanych strzałach, odwrócenia wyniku na trzy minuty przed końcem trzeciej tercji oraz prowadzenia w karnych 3:1 hokeiści JKH GKS Jastrzębie musieli w niedzielny wieczór na Jastorze ponownie uznać wyższość Energi Toruń.

JKH GKS Jastrzębie zdobył Stadion Zimowy w Sosnowcu 

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz trzeci w tym sezonie zdobyli Stadion Zimowy w Sosnowcu. W piątkowy wieczór podopieczni Roberta Kalabera po niełatwym pojedynku wywalczyli cenne trzy punkty za Brynicą, pokonując miejscowe Zagłębie 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) po golach Tuukki Rajamaekiego i Josefa Mikyski, który ustalił wynik w 44. minucie.

Zmarł jeden z legendarnych ojców jastrzębskiego hokeja 

14 stycznia w wieku 85 lat zmarł Florian Gomola, jeden z legendarnych "ojców jastrzębskiego hokeja". Pożegnanie współzałożyciela LZS Jastrzębianka i Górnika Jastrzębie będzie miało miejsce w najbliższy czwartek o godz. 8:45 w kościele w Moszczenicy.

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali po serii rzutów karnych [ZDJĘCIA]  

Hokeiści z Sanoka mają w tym sezonie wyraźny patent na wygrywanie na Jastorze. W piątkowy wieczór w ostatnim spotkaniu czwartej rundy podopieczni Miiki Elomo pokonali osłabiony brakiem m.in. Marka Kaleinikovasa JKH GKS Jastrzębie po konkursie rzutów karnych, wcześniej odwracając wynik ze stanu... 0:3.

Nowy szkoleniowiec w Akademii JKH GKS Jastrzębie 

Nowym szkoleniowcem odpowiedzialnym za nabór do Akademii JKH GKS Jastrzębie został Ihor Dwornyk.

JKH GKS Jastrzębie przegrał derbowy pojedynek w Tychach 

Derbowy pojedynek na obiekcie świeżo upieczonego zdobywcy Pucharu Polski mógł się podobać. We wtorkowym starciu GKS Tychy z JKH GKS Jastrzębie nie brakowało walki i emocji, ale też kuriozalnych błędów, które przełożyły się wynik.

Węgierski napastnik opuści JKH GKS Jastrzębie 

JKH GKS Jastrzębie poinformował, iż kontrakt z Donatem Szitą nie zostanie przedłużony.

JKH GKS Jastrzębie rozegrał ostatni mecz ligowy w tym roku [ZDJĘCIA]  

W ostatnim tegorocznym spotkaniu hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali na Jastorze z liderem z Oświęcimia 1:3 (1:0, 0:1, 0:2).

Słowacy wygrali na Jastorze 

Zakończyła się druga kolejka fazy zasadniczej Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi, której organizatorem była Akademia JKH GKS Jastrzębie.

JKH GKS Jastrzębie znów wygrał z Mistrzem Polski 

Po raz drugi w ciągu miesiąca okazało się, że JKH GKS Jastrzębie posiadł ostatnio patent na mistrzów Polski. W piątkowy wieczór po bardzo przyzwoitym widowisku podopieczni Roberta Kalabera pokonali GKS Katowice w Satelicie Spodka 5:2 (2:0, 3:1, 0:1), będąc zespołem lepszym i skuteczniejszym.

Minimalna wygrana hokeistów JKH GKS Jastrzębie [ZDJĘCIA]  

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie odnieśli we wtorkowy wieczór oczekiwane zwycięstwo nad niżej notowanym Tauron Podhalem Nowy Targ.

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie z najwyższą wygraną w tym sezonie [ZDJĘCIA]  

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie pozwolili sobie na kolejną stratę punktów i we wtorkowy wieczór pewnie i zgodnie z oczekiwaniami pokonali na Jastorze Energę Toruń 8:1 (3:0, 0:0, 5:1).

Jastrzębie nie dało rady Tychom [ZDJĘCIA]  

Hokeistom JKH GKS Jastrzębie nie udało się przeciągnąć zwycięskiej serii o kolejny tydzień. W piątkowy wieczór podopieczni Roberta Kalabera po ciężkim meczu przegrali na Jastorze z będącym ostatnio "w gazie" GKS Tychy 1:4 (0:0, 1:2, 0:2), a o wyniku zadecydowała końcówka drugiej odsłony, w której jastrzębianie otrzymali kolejne...

JKH GKS Jastrzębie podejmie GKS Tychy 

W piątkowy wieczór czekają kibiców kolejne klasyczne derby ekstraligi, w których JKH GKS Jastrzębie podejmie GKS Tychy.

Zobacz więcej