Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
W Sosnowcu czwarte zwycięstwo JKH GKS Jastrzębie 

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie schodzą ze zwycięskiej ścieżki. Do grona pokonanych drużyn dołączyło Zagłębie Sosnowiec. Zwycięstwo na nowym lodowisku w Sosnowcu było jubileuszowe. Jastrzębianie pokonali Zagłębie w ekstralidze po raz...

Nie było „kropki nad i”. JKH GKS Jastrzębie przegrało z GKS Katowice 

Pełne trybuny, niesamowite emocje, ogromna nerwówka i derby z prawdziwego zdarzenia. Tak właśnie wygląda ćwierćfinałowy bój JKH GKS Jastrzębie z GKS Katowice, którego szóstej odsłony byliśmy świadkami w niedzielny wieczór. Niestety,...

Karpacki brąz żaków JKH GKS Jastrzębie 

Ekipa żaków prowadzonych przez trenera Vaclava Stevceka wywalczyła trzecie miejsce w zakończonej w niedzielę edycji Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi U12. 

Słowacki obrońca przedłużył umowę z JKH GKS Jastrzębie 

W ekipie trenera Roberta Kalabera na kolejny sezon pozostanie słowacki obrońca Emil Bagin, z którym klub przedłużył umowę o rok.

Zakończyły się zmagania Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi 

W niedzielę na Jastorze zakończyły się zmagania Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi do lat siedemnastu. Po zaciętych, trzydniowych bojach główne trofeum za cały cykl pojechało do Dyneburga na Łotwę, natomiast zwycięstwo turniejowe odnieśli Słowacy z Trebiszowa.

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie powołani do reprezentacji Polski 

Reprezentacja Polski ma za sobą dwa pierwsze sparingowe mecze w bezpośrednim okresie przed Mistrzostwami Świata Elity. W piątek i w sobotę prowadzeni przez Roberta Kalabera biało-czerwoni pokonali w Krynicy Węgrów kolejno 5:2 (2:0, 0:0, 3:2) i 6:2 (4:0, 2:0, 0:2) przy wydatnym udziale napastnika JKH Dominika Pasia, który zdobył w tym dwumeczu...

Finałowa runda Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi  

Od piątku do niedzieli (12-14 kwietnia) na Lodowisku Jastor rozegrana zostanie trzecia, finałowa runda Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi (CJHL) w kategorii do lat 17.

Młodzicy JKH GKS Jastrzębie ze srebrnym medalem Mistrzostw Polski U16 

Ekipa młodzików JKH GKS Jastrzębie wywalczyła srebrny medal Mistrzostw Polski U16, które rozgrywane były w minionym tygodniu w Tychach i Janowie.

JKH GKS Jastrzębie w finale uległ drużynie GKS Tychy [ZDJĘCIA]  

Niestety w finałowym meczu o brąz Tauron Hokej Ligi drużyna JKH GKS Jastrzębie przegrała 1:2 z hokeistami GKS Tychy na jastrzębskim lodowisku Jastor. 

Lodowisko Jastor pożegna ekstraligę w sezonie 2023/2024 

Błyskawicznie upłynęły rozgrywki, w których nie brakowało tak upadków, jak i wzlotów. JKH wciąż liczy, że uda się je okrasić medalem, będącym zarazem ukoronowaniem obchodów siedemdziesięciolecia jastrzębskiego hokeja. W czwartek o godz. 18:00 w drugim meczu o brąz JKH GKS Jastrzębie podejmie GKS Tychy.

JKH GKS Jastrzębie oddalił się od brązowego medalu 

W pierwszym spotkaniu o brązowy medal zespół JKH musiał uznać wyższość GKS Tychy, który zasłużenie wygrał na Stadionie Zimowym 5:2 (0:0, 2:1, 3:1).

Spotkanie numer 500 słowackiego szkoleniowca w roli trenera JKH GKS Jastrzębie 

Pierwszy mecz o brąz w Tychach był zarazem ekstraligowym spotkaniem numer 500 słowackiego szkoleniowca w roli trenera JKH GKS Jastrzębie.

JKH GKS Jastrzębie rozpoczyna walkę o brąz 

W pierwszym tygodniu kwietnia drużyna JKH zakończy sezon 2023/24. Dwa lub trzy mecze o brązowy medal pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a GKS Tychy odbędą się na przestrzeni odpowiednio trzech albo pięciu dni (02-06.04).

JKH GKS Jastrzębie poznał terminy meczów o brązowy medal 

Przedstawiono oficjalne terminy spotkań o brązowy medal Tauron Hokej Ligi, w których JKH GKS Jastrzębie zmierzy się z GKS Tychy.

JKH GKS Jastrzębie zagra o brązowy medal 

Nie będzie powtórki z historycznego, 2021 roku. W niedzielny wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz czwarty w ciągu siedmiu dni musieli uznać wyższość katowickiego GKS-u i tym samym to obrońcy tytułu po raz trzeci z rzędu zagrają w finale.

JKH GKS Jastrzębie bez marginesu błędu [ZDJĘCIA]  

W czwartym spotkaniu półfinałów Tauron Hokej Ligi JKH GKS Jastrzębie przegrał na własnej tafli z GKS Katowice 1:4 (0:1, 1:2, 0:1), a to oznacza, że przeciwnik prowadzi w walce o finał już 3-1.

GKS Katowice pokonał JKH GKS Jastrzębie [ZDJĘCIA]  

W trzecim spotkaniu półfinałowej rywalizacji górą GKS Katowice. W czwartkowy wieczór obrońcy tytułu po kolejnym bardzo wyrównanym derbowym boju zdobyli Jastor i tym samym po raz pierwszy wyszli na prowadzenie w walce o finał.

Ciąg dalszy derbowego półfinału Tauron Hokej Ligi 

Do Wielkanocy pozostało wprawdzie więcej niż kilka dni, ale na Jastorze już teraz szykują się do hokejowego „wielkiego czwartku” i „wielkiego piątku”. 21 i 22 marca na tafli w Jastrzębiu odbędą się spotkania numer trzy i cztery wielkiego derbowego półfinału Tauron Hokej Ligi pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a GKS Katowice.

Jastrzębsko-katowicka walka o finał Tauron Hokej Ligi na remis 

W jastrzębsko-katowickiej bitwie o finał jest idealny remis. W poniedziałkowy wieczór gospodarze Satelity Spodka pokonali JKH 3:1 (0:0, 1:1, 2:0), a zatem w takim samym stosunku „oddali” podopiecznym Roberta Kalabera za niedzielną porażkę.

Zobacz więcej