Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pierwszy sparing drużyny JKH GKS Jastrzębie

W pierwszym sparingu przed sezonem 2023/24 hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali na wyjeździe Zagłębie Sosnowiec 4:2 (2:0, 0:2, 2:0) po golach Roberta Arraka, Emila Bagina, Macieja Urbanowicza i Dominika Pasia. Dla jedenastu zawodników mecz ten był debiutem w barwach JKH.

Pierwszy sparing drużyny JKH GKS Jastrzębie

Dla trenera Roberta Kalabera sparing ten miał o tyle istotne znaczenie, że był on pierwszym oficjalnym spotkaniem drużyny, która została zmontowana wiosną. Nowi zawodnicy w szeregach JKH zapisali na swoje konta dwie bramki, a ponadto przy dwóch ostatnich trafieniach po asyście zaliczył Jakub Iżacky.

W kolejnym sparingu zaplanowanym na piątek JKH GKS Jastrzębie zagra na wyjeździe ze Spartakiem Dubnica.

Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie 2:4 (0:2, 2:0, 0:2)

  • 0:1 Arrak - Viinikainen 05:18
  • 0:2 Bagin 09:57 (karny)
  • 1:2 Krężołek - Tyczyński 28:10 5/4
  • 2:2 Krężołek - Tyczyński 39:31
  • 2:3 Urbanowicz - Kostek - Iżacky 52:37 5/4
  • 2:4 Paś - Iżacky 58:39 (pusta bramka)

JKH GKS Jastrzębie:

Miarka (od 30:49 Lacković) - Górny, Kamienieu, Urbanowicz, Paś, Rajamaeki - Viinikainen, Bagin, Freidenfelds, Arrak, Bernhards - Kostek, Kolusz, Kopta, Kiełbicki, Iżacky - Wajda, Martiska, Ł. Nalewajka, Jarosz, Zając.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].