Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

JKH GKS Jastrzębie zakończył Letni Turniej w Pardubicach

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie porażką zakończyli Letni Turniej w Pardubicach. W meczu o trzecie miejsce nie sprostali drużynie z czeskiego Kolina. O wyniku zadecydowała gra w przewagach.

JKH GKS Jastrzębie zakończył Letni Turniej w Pardubicach

Spotkanie rozpoczęło się od kary nałożonej na Jakuba Iżackiego. Rywale od razu wykorzystali grę w przewadze i otworzyli wynik spotkania. Dwie minuty później drugi raz skierowali krążek do bramki Macieja Miarki. Szybko zdobyte bramki niejako ustawiły mecz. Jastrzębianie odpowiedzieli sekundę przed końcem za sprawą Roberta Arraka.

W drugiej tercji drużyna nie wykorzystała kilku okresów gry w przewadze. Lepiej w tym elemencie za to radzili sobie rywale. Przy pierwszej okazji wykorzystali osłabienie i odzyskali dwubramkowe prowadzenie. Trzy minuty przed końcem doszło do bójki, która zakończyła się obustronną karą meczu. Z drużyny JKH do szatni został odesłany Maciej Urbanowicz.

W trzeciej tercji najbardziej emocjonujące były ostatnie trzy minuty. Hokeiści z Kolina zarobili w ciagu 30. sekund dwie kary. Trener Robert Kalaber natychmiast ściągnął bramkarza. Jednak gra w podwójnej przewadze z dodatkowym zawodnikiem w polu nie przyniosła skutku bramkowego.

Kolejny sparing w środę 30 sierpnia. Na Jastor przyjadą hokeiści z Dubnicy. Wcześniej bo już 25 sierpnia seniorzy zaprezentują się na Pikniku z hokejem. Start o 15:30 na parkingu przed lodowiskiem Jastor.

SC Marimex Kolin - JKH GKS Jastrzębie 3:1 (2:1, 1:0, 0:0)

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].