Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zawodniczka KS Nautilus - Mistrzem Polski

Bardzo dobre informacje dotarły z Kaszub, gdzie zawodniczka Klubu Sportowego Nautilus zdobyła tytuł Mistrza Polski w pływaniu długodystansowym w płetwach. Zawody zostały przeprowadzone na jeziorze w Wdzydzach Kiszewskich, 3 września.

Zawodniczka KS Nautilus - Mistrzem Polski
Zawodnicy KS Nautilus wykonali plan w 100%. Fot. KS. Nautilus

Zawodniczka KS Nautilus - Mistrzem Polski

Klub Sportowy Nautilus wystawił siedmioosobową drużynę. Podopieczni Krzysztofa Radomskiego wykonali plan w 100%. Każdy z nich stanął na podium, a niektórzy nawet dwukrotnie.

 - Złoto i tytuł Mistrza Polski wywalczyła Natalia Cabała SF w kat. D. Wicemistrzami zostali: Magdalena Gorys BF w kat. A, Anna Majzel BF wkat. C, Konrad Bieryt BF w kat. B, Andrzej Bukowski BF w kat. C oraz Kacper Potrząsaj BF w kat. D. Brązowy medal zdobyła Hanna Gębczyńska BF w kat.D. Oprócz zwycięstw indywidualnych złoto zdobyła sztafeta open w składzie: Magdalena Gorys, Anna Majzel, Andrzej Bukowski i Konrad Bieryt - informuje KS Nautilus.

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gadzina (195.189. * .128) 09.09.2023 19:36

A gratulacje dla calej mlodziezy ktora trenuje, gratulacje dla rodzicow, ktorzy z niemala determinacja wspieraja swoje dzieci. Gratulacje dla trenerow i podziekowania dla sponsorow. Nic tak nie uczy zycia jak zwyciestwa i porazki.

~Gadzina (195.189. * .128) 09.09.2023 19:34

Tytul mistrza zdobyc moze i kobieta i mezczyzna, kazdy w swojej kategorii. Dla jasnosci kategorie sa DWIE (z podzialem na roczniki).
Tak jak z zawodami, np jest kierowca, kierowca moze byc plci takiej i takiej. Nie ma potrzeby szukac feminizmow, to durny trend, madre narody nie kopiuja niemadrych zachowan.

~Ąlicja23 (178.43. * .46) 09.09.2023 10:02

Gratulacje dla Mistrzyni i jej trenera

~Burak (117.121. * .109) 07.09.2023 21:29
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Ciocia (83.22. * .9) 07.09.2023 19:07

Gratulacje!

~StopCenzurze (89.64. * .219) 07.09.2023 15:21

Mistrzynią Polski jest kobieta.
Mistrzem Polski jest mężczyzna.

~Hardy@12 (89.64. * .18) 07.09.2023 09:52

Na zawodników trenera Radomskiego zawsze można liczyć dziękuję wszystkim zawodnikom i nisko się kłaniam