Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Laura Grzyb obroniła tytuł Mistrzyni Europy podczas gali w Jastrzębiu-Zdroju [ZDJĘCIA]

- Jestem gotowa walczyć o pas Mistrzostw Świata - powiedziała Laura Grzyb po zwycięskiej walce o tytuł Mistrzyni Europy. Pięściarka z Jastrzębia-Zdroju w sobotni wieczór (7.10.) broniła tytułu w czasie gali w Hali Sportowo-Widowiskowej.

Laura Grzyb obroniła tytuł Mistrzyni Europy podczas gali w Jastrzębiu-Zdroju [ZDJĘCIA]facebook.com/MiastoJastrzebieZdroj
- Jestem gotowa powalczyć o pas Mistrzostw Świata, chcę o to walczyć! - podkreśliła Laura Grzyb po obronie pasa Mistrzyni Europy.

Pas Mistrzyni Europy obroniła w swoim rodzinnym mieście. Laura Grzyb, pięściarka z Jastrzębia-Zdroju w pierwszych słowach po ogłoszeniu wyniku zwróciła się do zgromadzonych na trybunach kibiców: Jastrzębie! Dziękuję, kocham Was!

Laura Grzyb po raz pierwszy broniła zdobytego w kwietniu tytułu Mistrzyni Europy w wadze superkoguciej. Jej rywalką była Brytyjka Stevi Levy. Jeszcze przed walką jastrzębianka podkreślala, że to będzie test, który pokaże, czy może walczyć o Mistrzostwo Świata.

W krótkim wywiadzie dla telewizji TVP Sport, Laura Grzyb wyraziła satysfakcję z tego, co pokazała na ringu. - Jestem gotowa powalczyć o pas Mistrzostw Świata, chcę o to walczyć! - podkreśliła.

W piątek w Carbonarium odbyła się ceremonia ważenia pięściarek, które w sobotę zmierzyły się w walce wieczoru na gali Knockout Boxing Night 30.

Ceremonia ważenia w Carbonarium / fot. facebook.com/prezydentannahetman

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].