Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Gwiazdy siatkówki, hokeja i piłki w Galaktycznym Meczu JSW [ZDJĘCIA]

Wyjątkowe wydarzenie sportowe odbyło się we wtorek 17 października w hali widowiskowo-sportowej w Jastrzębiu-Zdroju. Jastrzębska Spółka Węglowa SA zaprosiła na Galaktyczny Mecz.

Gwiazdy siatkówki, hokeja i piłki w Galaktycznym Meczu JSW [ZDJĘCIA]Andrzej Klocek
Galaktyczny Mecz odbył się we wtorek 17 października.

Gwiazdy siatkówki, JKH i GKS Jastrzębie w Galaktycznym Meczu JSW [ZDJĘCIA]

Była to okazja do spotkania z gwiazdami jastrzębskich (i nie tylko) zespołów, które zaliczają sukcesy sportowe, dzięki wsparciu ze strony JSW. Na parkiecie pojawili się więc siatkarze Jastrzębskiego Węgla, hokeiści JKH GKS Jastrzębie, piłkarze GKS Jastrzębie, piłkarki ręczne MTS Żory oraz piłkarze GKS Pniówek 74 Pawłowice

Uczestnicy wydarzenia mieli okazję nie tylko kibicować na trybunach, ale także wziąć udział w zabawach i rozgrywkach sportowych ze swoimi idolami. Przygotowano także liczne animacje dla najmłodszych, żywe maskotki i konkursy. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Ryl (46.134. * .93) 18.10.2023 13:34

Gwiazdy siatkówki i gwiazdy hokeja jak najbardziej...
Ale gwiazdy piłki nożnej? Bez jaj :)