Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

JKH GKS Jastrzębie - Marma Ciarko STS Sanok [ZAPOWIEDŹ]

Za drużynami jedna z najdłuższych przerw w sezonie 2023/24. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz ostatni grali o ekstraligowe punkty na początku miesiąca, czyli ponad dwa tygodnie temu. Czas wrócić do walki w Tauron Hokej Lidze. W piątek o godz. 18:00 podopieczni Roberta Kalabera podejmą Marmę Ciarko STS Sanok.

JKH GKS Jastrzębie - Marma Ciarko STS Sanok [ZAPOWIEDŹ]

Rzut oka na tabelę THL powinien uspokoić kibiców przed starciem z drużyną z Sanoka. Wszak na własnej tafli pojawi się ekipa, która w szesnastu meczach zdobyła zaledwie cztery punkty, a jedyne zwycięstwo odniosła we wrześniu. W ostatnich dwunastu meczach drużyna z Podkarpacia ponosiła wyłącznie porażki.

Nie oznacza to jednak, że można liczyć na łatwe punkty. Wręcz przeciwnie. Władze Marmy Ciarko STS dokonały ostatnio kilku zmian w kadrze, a szczególnie interesująco zapowiada się sprowadzenie do zespołu 22-letniego Fina o brazylijskich korzeniach Marcusa Kallionkelli, który był draftowany do NHL przez Vegas Golden Knights. Trudno orzec, czy ten niewątpliwie utalentowany gracz pojawi się na Jastorze, ale sanoczanie już w środę udowodnili, że nie mają zamiaru bez walki pogodzić się z dziewiątym miejscem. Wszak podopieczni Elmo Aittoli byli o włos od doprowadzenia do dogrywki w Krakowie.

Niezależnie jednak od sytuacji Sanoka, to JKH GKS Jastrzębie będzie faworytem piątkowego starcia. Zespół ma za sobą dwa tygodnie mocniejszych fizycznych treningów, przeplatanych przez kilka wolnych dni na regenerację. Od wtorku jastrzębianie trenują niemal w komplecie pod czujnym okiem Roberta Kalabera, który zapewne wyciągnął już wnioski z poniesionej w wyniku nadmiaru błędów własnych porażki z Comarch Cracovią. Dlaczego „niemal w komplecie”? Cóż, w najbliższych tygodniach zabraknie Marcina Kolusza, który fantastycznie spisywał się w październiku.

„Kolos” doznał dotkliwego złamania kciuka, które wymagało interwencji chirurgicznej.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].