Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trzecia porażka z rzędu JKH GKS Jastrzębie

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie zmyli plamy po piątkowej porażce z Sanokiem, przegrywając na wyjeździe z Energą Toruń 4:8 (1:4, 1:1, 2:3).

Trzecia porażka z rzędu JKH GKS Jastrzębie

Trzecia porażka z rzędu boli tym bardziej, że w niektórych momentach wystarczyło jedynie powstrzymać nerwy na wodzy, aby pozostać w grze o punkty. Po raz ostatni osiem goli w jednym meczu stracili ponad trzy lata temu. 

O porażce zespołu na Tor-Torze zadecydowała bardzo nieudana pierwsza tercja, z której strat nie udało się nadrobić. Wprawdzie „jaskółką nadziei” była kontra Szymona Kiełbickiego, ale pozostałe trafienia dla rywali to skutek co najmniej niefrasobliwej postawy w defensywie. Generalnie rzecz ujmując, obrona nie pomogła Jakubowi Lackoviciowi, którego w przerwie zmienił Maciej Miarka. Pod koniec premierowej partii JKH GKS stracił swojego kapitana Macieja Urbanowicza, który otrzymał karę meczu za bójkę Mateuszem Zielińskim.

W drugiej tercji emocje nieco opadły, za sprawą czego oglądano jedynie dwa gole, w tym trafienie aktywnego na tafli Dominika Pasia. Na początku trzeciej odsłony podopieczni Roberta Kalabera pokusili się o uzyskanie kontaktu po golach Dominika Jarosza i Tuukki Rajamakiego, ale gospodarze brutalnie odpowiedzieli na te bramki, kończąc rywalizację na niecodziennym rezultacie 8:4.

To trzecia porażka JKH GKS Jastrzębie z rzędu, która kosztuje dalszą „obsuwę” w tabeli. W najbliższym spotkaniu zespół podejmie Zagłębie Sosnowiec i bez wątpienia w tym meczu niezbędne będą trzy punkty.

KH Energa Toruń - JKH GKS Jastrzębie 8:4 (4:1, 1:1, 3:2)

 • 1:0 Zieliński - Baszyrow - Syty 05:46
 • 1:1 Kiełbicki - Górny - Martiska 08:40
 • 2:1 Larionovs - Fjodorovs 09:59
 • 3:1 Tiainen - Huhtela - Jaakola 12:17
 • 4:1 Djumić - Tiainen - Fjodorovs 19:27
 • 4:2 Paś - Izacky - Spirko 35:50
 • 5:2 Kogut - Kalinowski - Syty 36:45
 • 5:3 Jarosz - Pelaczyk - R. Nalewajka 42:13
 • 5:4 Rajamaki - Martiska - Starzyński 45:33
 • 6:4 Larionovs - Tiainen 50:01
 • 7:4 Tiainen - Huhtela - Djumić 58:22, 5/4
 • 8:4 Syty - Kalinowski - Kogut 59:41, 5/4

JKH GKS Jastrzębie: Lacković (Miarka od 20:01) - Kostek, Wajda, Urbanowicz, Starzyński, Paś - Viinikainen, Bagin, Rajamaki, Spirko, Izacky - Górny, Martiska, Bernhards, Kiełbicki, Arrak - Kameneu, Pelaczyk, R. Nalewajka, Jarosz, Ł. Nalewajka.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].